.

.

Mix velkoobchodní propagace brýle muži nové módní Brýle, Ženy, Muži Značky Návrhář Ženských počítač Mužské Řidičské Brýle

Mix velkoobchodní propagace brýle muži nové módní Brýle, Ženy, Muži Značky Návrhář Ženských počítač Mužské Řidičské

Kč 810.00
Kč 900.00
-10 %
Částka


1-O Zobwn Optical co.,ltd :
Máme vlastní rám factory, cena je naše továrna export velkoobchodní ceny a uložit pro vás, mnoho stylů k dispozici pro vaše vybrat a více než 1000 styly na skladě , jednu objednávku můžete kombinovat s různými materiál, druhy, styly, model a barvu , každý rám je v dobrém stavu a bude kontrolovat každý před odesláním, rychlé dodání, náklady na dopravu, které můžeme získat dobrou slevu sdílet a uložit pro vás, všechny expresní služby společnosti máme kontaktovat ALIEXPRESS STANRD DOPRAVA // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS PREMIUM DOPRAVA // E-Paket // EMS // DHL / / FEDEX // Yan Wen Ekonomiky / , můžeme si vybrat to nejlepší, rychlé a ekonomické kurýrní pro vás, je to velmi pohodlné . Cena : větší množství si koupíte, tím větší slevu dostanete!
2-Detail informtaion pro produkty :
Název modelu : Směsi Acetátu 13 brýle
Materiál : acetát / ruční
Tam 4 modely celkem 7 barev , zkontrolujte následující detail fotky.
MOQ : 7 KS (ve směsi s 4 modely celkem 7 barev)
3 -O produktech, obrázky :
4-Balíček Podrobnosti : (přiložené obrázky)
5Platba & Dodání
Jsme accpet platby přes T/T, Westen Union, Paypal, Podmíněná, Alipay, L/C Moneygram
Dáváme přednost Podmíněná, je to jednodušší pro nás oba.
Jsme loď na celém světě do 3 pracovních dnů ofter platba je potvrzena.(Aliexpress trvá 24 hodin, potvrzení vaší platby.
My jen loď na uvedenou adresu na Aliexpress. Vaše celé jméno, díky adresu a kontaktní číslo jsou potřebné.
Pokud objednávky jsou vráceny za neúplné informace o adrese, nejsme zodpovědní za to.
Nabízíme dopravu zdarma China Post Air a e Packet. Oni obvykle trvá 15-26 dní do vaší země. Někdy to bude zpoždění pro špatné počasí nebo vlastní problémy. Prosím, buďte trpěliví.
Normálně, balíček lze sledovat do 15 dnů.
Pokud jste don/t přijímat ittem do 30 dnů, pls kontaktujte nás a my vám pomůže sledovat to.
Pokud potřebujete rychlejší dodání, můžeme zaslat zboží EMS, DHL, UPS, FEDEX (bude třeba příplatek)
6-Vlastní Daňové
Nepředpokládáme žádné cutomes clo nebo daň, ale uděláme, co bude v našich silách pomoci, pokud existuje nějaké celní problém s vaším balíčkem.
Můžeme prohlásit nízkou hodnotu, aby pomoci reuce svou daň, prosím, zanechte nám zprávu, pokud je potřeba.
7-Zpětná vazba :
Vaše zpětná vazba je opravdu pro nás důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud vaše spokojeni s naší produkt nebo službu, děkuji moc!!
Negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy, komunikace je most pro lidská mysl a svět je vždy krásné pod hladké komunikace.
Pokud naše zboží nebo služby nevyhovuje vám, prosím, dejte nám šanci zlepšit před otevírací sporu. Jsme vždy co nejlépe pomoci.
8Vrátí
Položky by měly být vráceny k nám do 7 dnů od data obdržení, pokud tam je nějaký problém.
Prosím, kontaktujte nás před návratem vadné položky.
Vrátit zboží by měl obsahovat originální balení a příslušenství.
Poštovné a předání poplatky jsou nevratné v každém případě.
9-Návrat Politika :
Pokud produkt, který obdržíte není, jak je popsáno nebo nízké kvality, prodávající slibuje, že se můžete vrátit před cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu. Návrat expediční poplatek bude placen vámi. Nebo můžete zvolit, aby výrobek a souhlasíte s tím, že výše náhrady přímo s prodávajícím.
Pozn. : Pokud prodávající poskytuje "Delší Ochranu" služba na tento produkt, můžete požádat o vrácení peněz do 15 dní po dokončení objednávky.
10prodávajícího služby :
· 1-Na-dobu Delivery If nechcete dostávat svůj nákup do 27 dnů, můžete požádat o plnou náhradu před cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec).
·2-Delší Protection You může ještě požádat o náhradu, pokud jste spokojeni s vaší objednávkou ve lhůtě 15 dnů poté, co cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec).
3Vrací Extra You můžete vrátit jakýkoli produkt, i těch, v perfektním stavu, kdykoli před cílem dokončení (když kliknete 'Confirm, Aby Obdržel' or překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu. Návrat náklady na dopravu budou hrazeny vámi. Prosím, ujistěte se, že výrobek nebyl používán a je v originálním balení

R

Produkty v kategorii