.

.

4pcs/lot Univerzální Auto RGB Dálkový Ovladač LED Atmosféru, Světla, Noc Bezpečnostní 9LED auto podlaze, nohy Vnitřní osvětlení, auto-detektor

4pcs/lot Univerzální Auto RGB Dálkový Ovladač LED Atmosféru, Světla, Noc Bezpečnostní 9LED auto podlaze, nohy Vnitřní

Kč 527.00
Kč 635.40
-17 %
Částka


4ks/lot Noci Bezpečné Jízdy Romantický Auto LED noha dekorace Interiéru Atmosféru světla modrá bílá oranžová Červená barva světla Snadné použití 1. RGB LED atmosféru lampa. 2. 4ks/set .RGB LED atmosféru lampa. 3. Vysoký jas. 4. Prostředí přátelské a úspory energie. 5. Různé barvy a nízké teploty. 6. Snadná Instalace. 7. Odolné a non-vyblednutí. 8.Aplikace : Auto, RGB LED atmosféru lampa,RGB LED podvozku světlo,RGB LED hub světla,auto úpatí jámy světla.
Platit za vaši objednávku na Ali Express,postupujte podle kroků níže : 1) Vyberte příkaz a klepněte na tlačítko "Pay Now"tlačítko. 2) Vyberte si preferovaný způsob platby na pokladně stránce.
Za účelem odeslání zboží ihned,prosím, napište svůj podrobný dodací adresu. 1. Příjemce Celé Jméno : 2. Kontakt tel. : 3. Dodací adresa : 4. Psč/ zip kód : Poznámka : Pokud zvolíte dopravu zdarma možnost,vaše zásilka bude přímo vaší domácnosti pouze jeden čas, nebo je zašle na vaši místní poštu, pak budete muset vzít své sledovací číslo a vaše osobní ID sbírat své položky. Příprava Čas : potřebujeme 2-10 pracovních dnů na přípravu vaší objednávky podle našich četných objednávek každý den. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku při ochraně čas je téměř krátí, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. O Cla : clo je mimo naši kontrolu, nemůžeme zaručit, žádné daně, poplatku a neponese žádnou daň, poplatek.Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti, které to může způsobit. a. Po obdržení zboží od nás.Pokud to je posssible,Prosím, laskavě potvrďte, přijaté položky na Aliexpress."Potvrzení přijetí vaší objednávky".Pokud jste s ní spokojeni.Prosím, zanechte nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdami. b. Prosím, dejte nám vědět ,že tam je nějaké otázky a problémy.jsme ochotni řešit jakékoliv problémy, aby se předešlo případným sporům. Následující informace je požadována, když budete odrážet problému : *číslo Objednávky *Obraz vadné korálky. c. nemůžeme přijmout výměny nebo zrušení po vaše objednávka byla dodáno. d. Pokud nejste spokojeni s kvalitou vašeho nákupu z našeho obchodu, můžete se vrátit nebo vyměnit zboží do 30 dnů od dodávány datum. Žádost : 1. Položky obdržela do 30 dnů od dodávány datum. 2. Položky obdržel nepoužité,nepoškozené a v původním obalu. 3. Návrat expediční poplatek se hradí kupující.

R

Produkty v kategorii