.

.

Pro Mercedes Benz Třída B B200 B260 Doplňky, ABS Chrome Vnitřní AC Větrací otvor Výstupní Kryt Střihu Samolepka Car Styling

Pro Mercedes Benz Třída B B200 B260 Doplňky, ABS Chrome Vnitřní AC Větrací otvor Výstupní Kryt Střihu Samolepka Car

Kč 324.00
Kč 359.80
-10 %
Částka


Pro Mercedes Benz Třída B B200 B260 Doplňky, ABS Chrome Vnitřní AC Větrací otvor Výstupní Kryt Střihu Samolepka Car Styling
Zpětná vazba
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!
Záruka
1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Platba
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.
3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.
Návrat Politiky
Všechny položky je Dodáván s Základní 3 Měsíce Prodávající Záruku,pokud položka je vadný v 3 Měsíce,nabízíme náhradní bez extra Nabíječka(včetně poštovného za poplatek) Po obdržení Vadné položky.
Pokud položka Vadná po 3 Měsíce,Kupující může ještě poslat zpátky,Budeme vás kontaktovat dodavatele nebo Manufaktury pro Záruku.Kupující Může Potřebovat zaplatit Expediční poplatek Za odeslání nahrazuje položku.
Pokud položka DOA(Mrtvý Příjezdu),Může Kupující vrátit do 14 Dnů,Budeme jej Nahradit Novou položku poté, co obdržíme DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Před poslal zboží zpět.
Všechny položky mohou být vráceny pro výměnu. Kupující je odpovědný za všechny zpáteční adresou včetně DOA nebo vadný vrátit.
Doprava
.Dodací lhůta je uvedená níže :
Země
Cca. Doba dodání
Spojené Státy
8-15 pracovních dnů
Velká Británie / Austrálie
10-21 pracovních dnů
Kanada /Evropa / Rusko
Normálně, 14-21 pracovních dnů, ale někdy to trvá až 30 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.
Jižní Asie / Blízký Východ
Normálně, 14-21 pracovních dnů, ale někdy to trvá až 30 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.
Brazílie / Jižní Amerika
Normálně, 14-28 pracovních dnů, ale někdy to trvá až 45 dní, vzhledem k Vlastní Kontrole.
2. Budeme lodi ven do 1 nebo 2 dnů po zaplacení ověřena .
3. Adresa budeme loď položky je odvozen od informací. Kupující by se měl ujistit, že dodací adresa je neomylný.
4. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste neobdrželi vaše zboží,my se pokusíme v našich silách vyřešit váš problém.

R

Produkty v kategorii