.

.

(A4*100ks) Inkoustová Teplo Železo Na transferový Papír Pro Tmavý Textil Barva termotransferové Papel Pro Tmavé a světlé Tkaniny HTW-300

(A4*100ks) Inkoustová Teplo Železo Na transferový Papír Pro Tmavý Textil Barva termotransferové Papel Pro Tmavé a světlé

Kč 1292.00
Kč 1519.80
-15 %
Částka


(A4*100ks) Tmavě Žehlička na Inkoustové Přenos Tepla Papír Na Bavlněné Trička Tepelný Přenos Papel Pro Tmavé a Lehké Tkaniny HTW-300
DIY V Přenosu
( Tmavými ) Inkoustová Přenést Na Papír Se Snadnou Obsluhou
5 Listů Tmavě přenos Tepla papír zápas na 1 listů tukem důkaz papírem volně.
Kód : HTw-300
Produkt : Tmavě inkjet Papír pro Přenos
Popis : inkoustové tiskárny , kompatibilní pro všechny druhy inkoustových tiskáren ,jako je Epson ,Hp,Cannon atd.
Rozměry Dostupnost : A4 (210mm X 297mm)-20 Listů, A3 (297mm X 420mm)- 20 Sheets, 42cm'X30 M rohlíky
Inkoust Kompatibilita : na vodní bázi Dye inkoustem ,pigmentový inkoust .
Upozornění :
Inkjet papír pro přenos mají 2 druhy světlé barvy papíru ,jeden je HTW-300 (Normální Kvalita), druhá je HT-300 R (Dobrá Kvalita) , což je lepší, než HTW-300 , Takže pls vybrat ten nejlepší, který budete potřebovat.Jakékoliv dotazy,pls zanechte nám zprávu.
1.Aplikace
Tento produkt se doporučuje s Eco-solvent inkoust, sublimační inkoust na Vodní bázi pigmentu nebo Barviva inkoustové inkoust pro bílé nebo Světle-barevné trička, zástěry, dárkové tašky, podložky pod myš, fotografie na deky atd. Převod sloupne snadno poté, co se ochladí, nebo s teplou a může být použit s pravidelným domácnost ze železa nebo profesionální tepla tiskové stroje.
2. Výhodou je Navržen pro živé výsledky na bílé nebo světle-barevné bavlna nebo bavlna/polyester blend Přenos sloupne snadno s teplou (matný povrch) nebo po ochlazení (lesklý povrch) Žehlička na pravidelnou domácí žehlička a Přenos Tepla Tiskové stroje udržet barvu a myje dobře, mějte na praní profesionální standardy textil
3. Heat press machine Převod zpracování.
A. Way1 : doporučuje se inkoustové tiskárny(inkoust na bázi vody nebo pigmentový inkoust).Prosím, nastavit tiskárnu na "obrázek", použít zrcadlový obraz při tisku.
Way2 : můžete použít barevné tužky,voskové pastelky,fluorescenční značka,olej, pastely, barvy na přenos tepla papíru.
B. Snížit prázdný papír pryč sissors,nůž nebo řezací plotr
C. Dát obraz směrem k t-shirt.a pak přenos.
Way1 : použití pro přenos tepla stroj s 185 0 C o 15-25 sekund.
Way2 : sada pro domácnost žehlička na "Prádlo" (ne páru),se pomalu podél každé straně obrazu s pevnou tlaku,žehlička pro 4-5 min pro 8,5"X11"velikost obrazu.prosím převodem na stabilní místo(nemusí pracovat na termolabilní dest). Je lepší použít Podložku, jako je například prázdné podložka pod myš,bavlněné tkaniny ect.
D. P úhoře záda papír s hot . můžete přenést znovu s tuk-proof papír, pokud obraz je slabý.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována .Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.
Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována .Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší

R

Produkty v kategorii