.

.

Liislee Car Rear View Camera Pro Kia K5 JC 2015 / Reverzní Parkovací Kamera / spz Světlo OEM / HD CCD RCA NTST PAL

Liislee Car Rear View Camera Pro Kia K5 JC 2015 / Reverzní Parkovací Kamera / spz Světlo OEM / HD CCD RCA NTST

Kč 360.00
Kč 500.00
-28 %
Částka


Volitelné Předměty Pro Tento Fotoaparát Reverzní
1, 12 / 15 / 20 m Video Drátu
2, Bezdrátový Adaptér / Bezdrátový Přijímač A Vysílač
3, Barevný LCD Displej
4, 4 Senzory Viditelné Parkovací Systém
Další Volitelné Položky, prosím, navštivte stránku :
HD High Definition | CCD Noční Vidění | Voda Důkaz | Široký Objektiv Úhel Nahradit Jeden Z spz | S Parkování Referenčních Čar | RCA Konektor Auto Zadní Pohled Kamery / Zadní Kameru / Reverzní Parkovací Kamera / osvětlení spz Fotoaparát
Pro Kia K5 JC 2015 2016
Více Jasné Fotografie Pro Referenční
Vše Je Zahrnuto V Balíčku
Popis : Tento Barevný Auto Zadní Kamera je OEM design vysoce kvalitní barevná kamera. S High-definition široké pozorovací úhly a dobré vodotěsné funkce, pomoci snížit incidentů a nehod. Nabídky, nemůžete dostat lepší produkt za tuto cenu. Klíčové Vlastnosti : 1 .High-definition a 170 stupňů široký pozorovací úhly 2. s dobrou vodotěsné funkce. 3. Použitelné do různých Vozidel : auto, kamion, RV, mini-van atd 4. Řešit problém špatné auto Zadní pohled účinek, může pomoci parkoviště a snížit incidentů a nehod. 5. Podpora NTSC TV systém 6. Se svým elegantním a moderním designem, tento fotoaparát je velmi populární 7. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu 8. Jeho jednoduchý a skromný design a malé rozměry nebude čerpat žádnou pozornost. Specifikace : 1.Efektivní Pixls : 440.000 : (752 × 582) 2.Napájení : DC 12 V 3.Úhel pohledu : 170 stupeň 4.Obrazový Snímač : CCD1/3 5.TV systém : NTSC 6.Horizontální Rozlišení : 520 TV řádků 7.Objektiv : 18.5 mm 8.Sync. Systém : vnitřní 9.S/N Poměr : >48 Db 10.Elektronická Závěrka : 1/60 až 1/100,000 sekund 11.Video Výstup : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Vyvážení Bílé : Auto 13.Voda-důkaz : IP66 14.Video Délka Kabelu : cca 6m Cena A Balení obsahuje : 1 x CCD ČIP Pronájem Zadní Kamera 1 x 6 M video kabely a 1 M Napájecí Kabel (propojení s tailight napájení) 1 x uživatelská příručka Instalace Schéma Zapojení
O Platba :
Přijímáme nejvíce populární platební metody Přes Ali Express ÚSCHOVY .
O Lodní Zásilka bude uspořádány do 3 pracovních dnů po zaplacení je vymazána tak dlouho, jak kupujícího, údaje a dodací adresu, je potvrzena. Uveďte prosím správný psč a platné telefonní číslo, aby se zabránilo zpoždění v lodní dopravě. 1) obvykle Jsme loď tím, že Doprava Zdarma / Post Registrované Letecké Pošty , DHL, EMS, ARAMEX - To je pro Kupující. Spojené Státy, Kanada, Austrálie, Rusko a Evropa, Země, jsou naše leadin trhu. 2) nemáme loď APO/FPO, P. O. BOX adresy. 3) Vzdálené oblasti, poplatek vyloučeny , a to na adresy uvedené v odlehlých oblastech na DHL/UPS webové stránky, bude účtován extra US$30. 4) Brazílie, Rusko zákazníci, prosím, vyberte EMS, takže by to mohlo projít celní rychleji. 5) Střední Snadno Zemí, Africké země , prosím, vyberte ARAMEX přepravní cestu. 6) Saúdská Arábie zákazníci potřebují ukázat kopírování/podvod přijímače ID vládě cel. Návrat a Záruka speciálně Jsme slib, že všechny kupující všechny objednávky 1 rok "bezpodmínečný návrat politiky" pro všechny naše zadní kamera. Pokud fotoaparát je chyba, nebo nechcete, aby to, poslat zpět k nám, vrátíme vám plnou platbu, nebo nahradit další nový jeden pro vás!
Zpětná vazba Zákazníka uspokojivé, je náš konečný cíl. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám 5 hvězdiček zpětnou vazbu. Pokud máte problém nebo dotaz, prosím, kontaktujte nás před otevřít spor nebo odchodu jakýkoliv typ zpětné vazby. Všechny zprávy nebo e-maily budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslat svůj e-mail nebo stížnost na našeho spravovat.
[ Kupujícímu Oznámení ] 1) Spojené Státy, Mexiko, Austrálie, Nový Zéland kupující, budeme odeslat balíček " Ali Express Standardní Doprava ", který je doprava zdarma a rychle ! 2) ruské Federace kupující, budeme odeslat balíček " Ali Express Standardní Doprava ", který je doprava zdarma a rychle ! 3) Spojené Království, Francie, Německo, Itaje a Španělsko kupující, budeme odeslat balíček " Ali Express Standardní Doprava ", který je doprava zdarma a rychlé, není třeba platit žádné vlastní daň ! Německo kupující, pokud si vybral DHL, způsob dopravy, prosím, uveďte své AVT nebo číslo EORI. Všech evropských zemí, kupujících, pokud si vybral loď, DHL, budete muset zaplatit celní daňová povinnost pro hodnoty balíčku, a to až $25, ale budeme deklarovat nižší hodnoty balíčku, tímto způsobem, není třeba platit žádné celní daň. 4) Middel Východě země, kupující, prosím, musí zanechat P. O Box Adresu, nebo poštou balíček je pravděpodobně vrátil tím, že vaše místní pošta. Saúdská Arábie kupující musí dodat kopii/podvod přijímače ID vládě celní li volbu ARAMEX express. 5) Brazílie kupující, pokud si vybral DHL shipping způsoby, musí poskytnout své daňové číslo DPH nebo CPF. 6) nemáme loď do jakékoli APO/FPO adresy. 7) Vzdálené oblasti, poplatek vyloučeny , a to na adresy uvedené v odlehlých oblastech na DHL/UPS webové stránky, bude účtován extra US$35. 8) v Některých zemích poště nedodávají on-line sledování informací, na normální příspěvek balíčky , jako je Kanada, Austrálie, Nizozemsko, atd. Kupující, prosím, buďte trpěliví, čekat na balíčky, je lepší jít na místní poště zkontrolovat balíček přímo, pokud jste neobdrželi do 30 dnů. 9) Jižní Korea kupující prosím, zadejte pěti-místné číslo, psč. 10) Nizozemsko, Litva a Katar kupující prosím nabídky dovozní a vývozní licence číslo, pokud si vybrat DHL shipping způsoby.

R

Produkty v kategorii