.

.

Pneumatiky Přilnavost Stopy Skládací Sníh, Bláto, Písek Escaper Deska Auto Příslušenství Nouzové Nástroj

Pneumatiky Přilnavost Stopy Skládací Sníh, Bláto, Písek Escaper Deska Auto Příslušenství Nouzové Nástroj

Kč 842.00
Kč 990.00
-15 %
Částka


Specifikace : 1.Materiál : ABS. 2.Balení Obsahuje : 2 Ks Non-Slip Rohože Zimních Silnicích Okamžitou Přilnavost Pneumatiky Přilnavost Nastavit Sníh, Bláto Truck Auto. Vlastnosti : 1.Jedinečný design,skládací ze tří období. 2.Nerozbitné,Pohodlné a přizpůsobit jakékoliv teplotě. 3.Snadno umýt bez plýtvání času. Způsob aplikace: 1.Jen udržet tento produkt v pneumatice směr, když auto uvízl, nebo rotující v blátě nebo snowfield. 2.Umýt a složit to dobře, když jste ji nepoužíváte. 3.Se vejde do každé složitý terén jako sněhové pole, bahno, poušť, díry atd.
Vezměte laskavě na Vědomí : Jsme velkou péči balení každý detail, aby bylo zajištěno bezpečné přepravy k vám. Proto, prosím, zkontrolujte, zda balíček před podpisem přijímat ji, pokud je to rozbité nebo poškozené, můžete provádět záznam s dopravcem. Zároveň si můžete vyfotit a poslat k nám, budeme řešit problém pro vás na poprvé.
Platba
Escrow je naše vhodnější způsob platby, také přijímáme T/T, Western Union, kreditní karty. My se očekává, že obdrží vaši platbu do 3 dnů od zadání vaší objednávky.
Laskavě Poznámka : preferujeme platbu přes PODMÍNĚNÁ a je to nejbezpečnější způsob. Před zaplacením prosím, ujistěte se, že vaše adresa a telefonní čísla jsou správná.
Doprava
A : 2-5 dnů pro zpracování vyslat své zboží po zaplacení je vymazána a máme velké zásoby na ruce.
B : Všechny položky budou odeslány do kupujícího na Aliexpress adresu. Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress zápasy adresu, kterou bych nás k lodi.
C : Položky obvykle budou odeslány do 5 obchodní den na přijaté platby.
D : Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, někdy to může trvá delší dobu i více než jeden měsíc dosáhnout. Snažíme se poskytnout vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na místní celní a poštovní služby. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.
Návrat Politiky
Pokud máte pocit, nejsou spokojeni s předměty, které jste obdrželi od nás, a zboží se liší od popisu. Prosím, dejte nám vědět.
Plné vrácení peněz, výměna nebo náhrada je nabízena. Jen kdyby v nouzi, prosím, vrátit položku k nám do 3 dnů poté, co jej obdržíte. Prosím, kontaktujte nás pro podrobné vrácení a výměna instrukce. Nejsme zodpovědní za ztráty kvůli nedostatku komunikace.
Vezměte laskavě na Vědomí : nemůžeme vrátit náklady na dopravu nebo don ' t mít náklady na dopravu zpět k nám, pokud to není naše chyba. Doufám, že můžete pochopit. A nejsme zodpovědní za ztráty kvůli nedostatku komunikace.
Zpětná vazba
Pokud jste spokojeni s mým položky a služby, prosím, udělej nám laskavost, nechat pozitivní zpětnou vazbu. Vaše dobrá zpětná vazba je velmi ceněn.
Pokud máte pocit, že jste se nebude opustit nám pozitivní zpětnou vazbu, prosím, cítit se pohodlně, dejte nám vědět jako první. Jsme vám dobré řešení.
100% SPOKOJENOST ZARUČENA
Pokud nejste spokojeni s předměty, z jakéhokoli důvodu, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo zanechte nám zprávu přes Obchodní manažer, budeme reagovat do 24 hodin .

R

Produkty v kategorii