.

.

30 mw Červené Světlo, Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 30 KM Optický Laserový Zdroj pro Telekomunikační Kabelážní Systém

30 mw Červené Světlo, Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 30 KM Optický Laserový Zdroj pro Telekomunikační

Kč 576.00
Kč 640.00
-10 %
Částka


Vysoce Kvalitní 30 mw Červené Světlo, Vizuální Poruchy Lokátor, Optické Vlákno Kabel Tester 30 KM Optical Laser Source
Pro Telekomunikační Inženýrství Údržby Kabelážní Systém
Popis
Vizuální poruchy locator (30 Km) se používá pro měření v single-mode nebo multi-mode vlákna. 650nm Pen typ Vizuální Poruchy Finder pro vlákno obrysu, vláken, směrování a kontinuitu kontrola funkce červeném provedení, univerzální konektor a přesné měření. Vyhledá vlákna, najde chyby, ověřit průchodnost a polaritu. To je široce používané v telekomunikační technice a údržba, údržba, kabeláž Systému a dalších optických projektu.
Funkce Snadné Identifikace Vláken Zarážky, Špatné Konektory, Ohýbání nebo Praskání. - Vizuální Poruchy Lokátor Vydávají Jasné Červené Světlo 650nm Pro Vlákno Obrysu, Vláken, Směrování A Kontinuitu Kontrola Efektivně, Přestávky Nebo Poruch Vlákno se Bude Odrážet Světlo, Vytváří Jasný Záře Kolem Vadné Oblasti ČERVENÉ SVĚTLO VÝSTUP VZDÁLENOST 30 KM - 30 mw Vizuální Poruchy Lokátor S Baterií Výstupní Silné Červené Světlo 30 Kilometrů Daleko, Vysoce Účinný Napájecí Obvody, Umožňuje Stabilní Napájení, Pen-type Design S Pouzdrem, Aby To Přenosný Široce používán na FC, SC, ST obecné vlákno rozhraní - vizuální poruchy lokátor postaven s 2,5 mm univerzální konektor pro testování různých ST, SC, FC Střetává optických kabelů Prach-Důkaz Design a Crash-Důkaz pro Pero Hlavy Je Navržen S Hlava z Nerezové Oceli, aby se Zabránilo pádu a Prachu, A V Případě Pozemní Design Zabraňuje ESD Poškození Efektivně
Specifikace
Vlnová délka : 650nm±10nm Emitor Typ FP-LD, červené světlo Výstupní výkon : 30 mw Výstupní vzdálenost : 30 KM Konektor : 2,5 mm univerzální adaptér Provozní teplota : 0~60 °C Skladovací teplota : -20~+70 °C Napájení : 2ks AA Alkalické baterie( Není součástí balení ) Pracovní doba : ≥ 60 Hmotnost : 173 g (bez baterií), Rozměr (mm) : 175 x 26 x 26
Jedna Sada Je Součástí Dodávky
1 x Pen typ Vizuální Poruchy lokátor
1 x Náhradní keramické jádro
1 x Pověsit lano
1 x Vak na Přenášení
Poznámka : exkluzivní 2 x AA Alkalické Baterie, neboť je to zakázáno leteckou poštovní dopravu.
Doprava : Jsme Loď na celém Světě, položky budou odeslány do 2 obchodní den po vaší úplné platby ! Jsme loď do epacket, China post, atd.
Platba : Paypal
Návrat Politiky :
1. Náhrady jsou nabízeny pouze za vadné výrobky uvedeny do 7 dnů po obdržení.
2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.
3. Budeme nahradit položku, pokud je shledán vadným do 14 dnů.
4. Kupující povinni platit za své vlastní poplatky za poštovné vrátit položku na nás. Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné v každém případě.
5. Prosím, kontaktujte nás nejprve e-mailem před vrácením zboží, protože některé řešení nesmí požadovat vrácení vaší položky. Vrátil položky musí být v novém stavu s veškerým příslušenstvím.
6. Všechny záruky se nevztahují na poškození v důsledku nesprávného použití nebo kompatibility.
8. Snažíme se co nejlépe sloužit každého zákazníka nejlepší, co můžeme.
Záruka a Záruka :
1.Dva roky Záruka, Koupit s důvěrou!
2.Najdete-li nějaké vady, pro položky v 3 měsíce, budeme vám posílat náhradu bez dodatečných nákladů, nebo se náhrady po obdržení vadné položky.
4. Pokud položka je vadný po 3 měsíce, stále ještě můžeme akceptovat, že můžete poslat jej zpět k nám. Nový jeden bude zaslán na vás poté, co jsme obdrželi vadné položky, ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.
Jiné Politiky :
1. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.
2. Po obdržení platby za zboží, budeme zanechat POZITIVNÍ zpětnou VAZBU. Pokud položky nejsou uspokojivé, když jsi obdržel, prosím, neváhejte nás kontaktovat.
3. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď, budeme odpovídat na vás po obdržení vaší znovu poslal e-mail, jakmile je to možné.
4. Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

R

Produkty v kategorii