.

.

37inch Růžové Kreslených Zvířat, Medvěd Tvar Hliníkové Fólie Dívky Narozeninovou Párty, dětský Den, Výročí Svatby Balónky, Dekorace

37inch Růžové Kreslených Zvířat, Medvěd Tvar Hliníkové Fólie Dívky Narozeninovou Párty, dětský Den, Výročí Svatby Balónky,

Kč 30.00
Částka


37inch Růžové Kreslených Zvířat, Medvěd Tvar Hliníkové Fólie Dívky Narozeninovou Párty, dětský Den, Výročí Svatby Balónky, Dekorace Položka : Medvěd Dívky Narozeniny Baloons
Tvar : Bear Materiál : Hliníkové Fólie nebo Nylon PA Hliník Množství : 1 KS Velikost (withhelium): 95(37.4 in)x65(26)cm, Hmotnost : 0.035 kg/KS Létat, nebo ne : Ano Barva : Růžová/Modrá/Hnědá balón, protože příčinou šarží, barva bude mít mimo barvu, prosím, nevadí, že přítel fotografoval, děkuji Package : Pouze Balónky zahrnuty
Materiál kvalitní
Vysoce kvalitní hliníkové fólie. Tento balón je zahraniční značka vysoce kvalitních hliníkových balóny,a ne obyčejní plastové balónky. Všechny produkty jsou export kvality, automatické těsnění.
(automatické těsnění : snadné foukání, snadné utěsnění, balónek lze použít opakovaně)
Aplikace
Používá se pro svatbu , party, oslava, dekorace, dětské hračky a jiné účely. Nejvíce ideální dekorativní balón oslav, spolupracovat s ostatními balón k použití šťastná, efekt je lepší. Tento produkt může být použit pro firemní propagaci, propagaci výrobku, KTV/ bar dekorace rozložení.
Vlastnosti produktu
1 : T, že materiál je hliníkový film, míč má kovový lesk, barva je i, míč je krásný
2 : C být použit opakovaně, nabíjení a vybíjení je pohodlné, není to jednou použít a odhodit ho pryč
3 : Po inflace je úspěšně absolvováno, sevřený plochý míč, míč úst přichází automaticky těsnící lepidlo!
Pozornost
1, Žádné bubliny,které naplní vzduch nemůže létat. Ale to může plovák nahoru, pokud naplníte vodík nebo helium do balonku, Vodík nízké náklady. To je nebezpečné setkat, oheň, plnění vodíkem, musí být daleko od ohně. Helium je inertní plyn,cena je vysoká, ale to je bezpečné. (ruční pumpy a čerpadla z nohy je vzduch, balon nemůže být plovoucí) Pokud nemáte vodík nebo helium, můžete si koupit ruční čerpadlo nebo nožní pumpou v našem obchodě.
2, Vážení kupující, vzhledem k povaze balón materiál, balón bude o tři procenta poruchovosti, je to pro nás těžké se podívat. Balíček (50) jsou méně 1-2 je normální , protože stroj je vážení, žádné umělé číslo, takže přesné, Pokud si mysli, prosím nedělejte objednávku. Budeme umělé šetření, balení zboží, přihrávka rychlost kontrolována v 1% uvnitř, prosím, buďte ujištěni.
3, Máme solidní sklad, jsme profesionální karikatura balón a hračky pro děti, festival třída párty balón velkoobchod, s největší rozmanitost, nejnovější styly, nejnižší ceny, nejvyšší kvalitu a další výhody, celoroční nabídky v hlavním velkoobchodním trhu.
4, Na velkém balónu, Zaplatit než 4 hodiny, Budeme?bude dodání do 24 hodin. Balení zboží, prosím, kontaktujte zákaznický servis, zeptat na dodací lhůtu. Velké množství zboží je obecně doporučeno, že si vyberete logistiky nákladní dopravy společnosti (což je obecně přepravní oddělení, obecné můžete poslat pouze na města nebo kraje, musíte jít do města nebo okresu vyzvednout, není dodávka, ale nákladní je relativně levné, rychlost je příliš pomalý, To je více nákladově efektivní pro vás) Pokud zboží, které je velmi těžké, jsme se poradit, abyste odeslat express, kurýr s taktem, v průsmyku, rýma, Huitong, jiných malých odlehlých místech, můžete také odeslat poštu mailem. Budeme na základě vašeho požadavku, adresy, hmotnosti zboží vám doporučit cenově dostupný a vhodný způsob dopravy.

R

Produkty v kategorii