.

.

HDP 36-1 electric power pruner (kompletní nástroj sady nůžky pro zahrady a sady)

HDP 36-1 electric power pruner (kompletní nástroj sady nůžky pro zahrady a sady)

Kč 8516.00
Částka


Vážení Zákazníci, Prosím, aby z factory store. Jak dostat své zboží pod skutečnou záruku. Tato speciální nabídka platná pouze do dubna 5. pro factory store čtvrté Anniverary oslavy.
Mnoho zákazníků vidět podobný stroj, ale nižší cena. Ale acutually to, co dostávají, není stejný stroj. S cílem chránit vaše právo, prosím objednat přímo z naší továrny obchod.
HDP 36-1 electric power pruner(kompletní nástroj sady nůžky pro zahrady a sady), Pokud zákazník objednávku automaticky, bude mít navíc dárek zdarma!
Hlavní parametr HDP36-1 - Hmotnost na ruku 0,9 kg - Průměr max. Řezání : 30 mm - Baterie : 4.0 m Ah - Pracovní doba : 8-10hours - Nabíjení : 4-5 hodin - Celková balení váha : 6kg
1. Co obsahuje v jednom souboru HDP36-1? 2. Jak začít v roce 2017 HDP36-1 nůžky? 3. Jak zavřít nůžky ?
4. HDP nové technolodgy. Nové dovezené baterie je 30$ vyšší cenu. Importované kuličkový šroub je 55 dolarů vyšší, než je obvyklé domácí kuličkový šroub. HDP za každý cent, kterou zaplatíte. 5. Přímé továrna nabídky , worry-zdarma poprodejní servis. 6. Počkejte, nic víc! Připojte se k nám v velká šťastná rodina show 7. Kteří potřebují HDP nůžky?
Pro pěstitele a sad majitel v následujících sedmi okolností, bude potřebovat naše HDP nůžky Vážený zákazníku, Pokud vaše město a poštovní směrovací číslo patří do vzdálené oblasti. Poplatek je 35 dolarů, věnujte, prosím, přímo na tento odkaz, tak, že můžeme uspořádat vaši dodávku
Vážený zákazníku, jako existuje mnoho podobných a falešný produkt na trhu. Prosím jen, aby obchod s osvědčení o Autorizaci, aby se skutečné export standardní produkt a skutečné po-prodejní servis.
1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní doba se může lišit, zejména během prázdninové sezóny. 5. přepravní rychle courier může být 5-7 dní po sledování informací vyjde. V případě přepravy poštou může trvat 30-45 dní 6. Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po normální dodací lhůta, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
O záruce 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Vezměte prosím na VĚDOMÍ, že kupující je odpovědný za cla, daně, dovozní cla, které se mohou vztahovat. Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky. Zákazník může kontaktujte nás pro assitance při celním odbavení.
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.

R

Produkty v kategorii