.

.

100ks/mnoho Šití Oček Starožitné Bronzové Zápisníku Vnitřní Kovová Scrapbooking Embelishment Oděv, Oblečení Očka 6mm

100ks/mnoho Šití Oček Starožitné Bronzové Zápisníku Vnitřní Kovová Scrapbooking Embelishment Oděv, Oblečení Očka 6mm

Kč 89.00
Kč 97.60
-9 %
Částka


pytel pytel pytel
Vlastnosti :
Aplikace : boty, opasky, tašky a kufry, oblečení, výrobky z papíru, plastů, automobilové čalounění, kožené náramky , etc.
Premium kvalitní, jemné umění a řemesla.
Specifikace :
Položka : Ručně Vyráběné Kožené Doplňky Duté Nýty
Materiál : Kov
Barva : bronz, mosaz, stříbro, šedá
Průměr : Appro.6mm/0,24 in. Poznámka :
Prosím, mějte produkty od dětí a děti.
Seznam Balíčků :
Duté Nýty x 100 ks
Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE VYDALI VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Naše kancelář hodiny jsou od 9 : 00 hod. do 6 : 00 hodin (GMT+8) od pondělí do soboty. A naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Peking) pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, neváhejte nás kontaktovat na aliexpress zprávu,budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše dotazy do 48 hodin. během prázdnin se za zpoždění odpovědi,jsme hluboce omluvit.
Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení Uložení

R

Produkty v kategorii