.

.

MLSice Tvaru U Sex Vibrátory pro Ženy, 10 Rychlostí Dual Double Atmosféra Vodotěsné G Spot Vibrátor Vejce Dospělý Sex Hračky pro Pár

MLSice Tvaru U Sex Vibrátory pro Ženy, 10 Rychlostí Dual Double Atmosféra Vodotěsné G Spot Vibrátor Vejce Dospělý Sex

Kč 386.00
Kč 585.40
-34 %
Částka

Upozornění : Prosím, plně nabitá před použitím. Speicfication :
Frekvence vibrací : frekvence 10
Materiál : ABS + silikon
Maximální protažení délka : 18cm
Nabíjení : USB nabíjení
Kapacita baterie : 250ma
Vodotěsné : 100% vodotěsný život
Hluk :
Balení
zavázali jsme se chránit vaše soukromí.
Není žádné Citlivé slova jako .sex hračky nebo sex pod nositjsou .zobrazeny buď na obalu
Používáme šetrné k životnímu prostředí balení.
Příspěvky k zelené a ochrany životního prostředí
Platba
1 .
2.Prosím zaplatit do 3 dnů od objednávky.
Case & Zpětná Vazba
Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Nějaké problémy,prosím, neváhejte nás kontaktovat na první dobu, než OTEVŘENÝ PŘÍPAD, nebo opustit Neutrální / Negativní zpětnou Vazbu s méně než 4 hvězdičky, hodnocení , vždy se snažíme v našich silách vyřešit to pro vás!
Návrat
Pro vadné nebo nesprávné položky přijaté : Kupující musí informovat Prodávajícího nejpozději do 7 dnů po obdržení zboží. Pro vadné položky, musí Kupující odeslat e-mail s fotografií s uvedením oblasti a stav závady. Po potvrzení ze strany Prodávajícího, položky musí být vráceny do 7 dnů této smlouvy. Skutečné poštovné poplatek za vrácení, stejně jako náklady na opětovné zaslání náhradní položky budou hrazeny Prodávajícím. Pro výměnu velikosti : Můžeme přijmout výměnu velikostí předmětem naší skladové dostupnosti. Bude-li přijata, musí Kupující vrátit položku na své náklady. Kupující muset zaplatit poštovné a manipulační poplatek, jak inzeroval v našem seznamu pro opětovné zaslání nového zboží. Pro dopravu zdarma položky, Prodávající bude účtovat skutečné přepravní tarif pro opětovné zaslání. Zboží musí být vráceno neporušené, aniž jsou nošeny nebo používány, a s původní značky a balení. Žádné výměny nebo výnosy budou přijímány z jakýchkoliv důvodů jiných, než výše uvedených. Prosím, kontaktujte nás o podrobné údaje za prvé, než vaše akce!
Zásilka
Standardní Služby : China Post Air Mail na celém světě, USPS do USA, oba trackovatelný. Urychlené Služby : China post, EMS,trackovatelný na web of China Post EMS. Vyplňte, prosím, vaši dodací adresu, kontaktní telefonní číslo,a to zejména Rusko kupující,prosím, potvrďte vaše celé jméno.
Dodací lhůta : dodací lhůta, během prázdnin bude delší než obvykle.

R

Produkty v kategorii