.

.

Arkádové Hry příslušenství Drápy S cívkou červené lano Dráp Jeřáb Stroj

Arkádové Hry příslušenství Drápy S cívkou červené lano Dráp Jeřáb Stroj

Kč 902.00
Kč 960.00
-6 %
Částka


Arkádové Hry příslušenství Drápy S cívkou červené lano Dráp Jeřáb Stroj.
Pokud chcete večeři, velikost dráp,prosím, kontaktujte mě.
Zásilka
1. Objednávky zpracovány včas po zaplacení potvrzení.
2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Prosím, jisti, že vaše objednávka adresa pořád stejná jako vaše doručovací adresu.
3. Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaši objednávku, dokud si to.
Návrat Náhrady
1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je v ruce více než 7 dnů, bude považováno za použité a pak nebudeme refundaci nebo nahradit. Oba prodávající a kupující na polovinu jsou odpovědné za přepravní náklady.
2. Všechny vrácené zboží v původním obalu a poskytnout nám s přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat, je třeba.
3. My vám vrátíme plnou nabídka částku po obdržení položka v jeho původní stav.
Záruka
1. Příslušenství 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží musí být hlášeny a vrátil se do záruční doby . Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.
Zpětná vazba
Velmi si vážíme vaší Pozitivní zpětnou vazbu(pět hvězdiček). Před vaším odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu , žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat. pokud máte nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat o své obavy nad tím, že naše e-mailové schránky . Budeme reagovat do 24 - 48 hod. a dát vám spokojený odpověď na poslední.
Teplé tipy : kupující převzít dovozní daň, různé země, různé daňové sazby.

R

Produkty v kategorii