.

.

Ptáci přívěsek světla vintage lampa pryskyřice bird tkanina stínidlo pro osvětlení kuchyně, jídelna retro loft přívěsek lampy

Ptáci přívěsek světla vintage lampa pryskyřice bird tkanina stínidlo pro osvětlení kuchyně, jídelna retro loft přívěsek

Kč 1114.00
Částka


INSTRNCTIONS Materiál : kov + pryskyřice ptáků + látkové stínidlo Napětí : 110-240 V Barva : bílá objímka : E27 Lze použít LED nebo Edison žárovky drát délka kabelu je 80 CM, pokud potřebujete jinou velikost , nechte mi zprávu, když objednávky
POZNÁMKA : ptáci je pryskyřice, stínidlo je látkové balíček je bez žárovky
OKUDO DOMÁCÍ OSVĚTLENÍ
FAQ :
Q : Proč si vybrat OKUDO osvětlení ?
A : OKUDO je profesionální výroba pro domácí světla,Můžeme použít lepší suroviny a LED světelný zdroj,V budoucnu,doufáme, že každá rodina bude vybírat OKUDO osvětlení.
Q : Kdo bude dovolit celní poplatek?
A : Obvykle poště bude dělat celní odbavení, ale pokud pozemek je přilepená na celní,bude vás/kupující, kteří jsou zodpovědní za celní odbavení a zaplatit požadovaný poplatek, Všechny internetové obchody dělají stejným způsobem, Prosím, kontaktujte nás svobodně pokud potřebujete jakýkoliv detail nebo potřebujete jiné hodnoty je uvedeno na faktuře. tak že, aby se zabránilo celní poplatek/DPH/Clo, poplatek za vás.
Q : je-Li pracovní napětí je pro mou zemi?
A : Pro naše Robotické vysavače ,náš produkt může pracovat s 110~240 V AC, tak by to mělo fungovat ve většině zemí světa.
Q : Pokud jsem velkoobchod, chci objednat více, co mám dělat?
A : OKUDO je profesionální výroba,Máme spoustu zásob, budeme úřadu velkoobchodní ceny, kontaktujte nás, prosím, neváhejte
Q : O balení, v případě poškození při doručení, který bude dovolit
A : balíček je pěna + karton ochranu, budeme dělat to nejlepší, jsme / prodávající dovolit, pokud poškození při porodu ( Někdy poště manipulaci omylem mohlo by dojít k poškození balíčku, ale málokdy se děje, situace, příležitosti, nebojte se, prosím )
O OKUDO
Jsme OEM/ODM výrobce se sídlem v zhongshan, provincie Guangdong, Čína,
Zaměřujeme se na vnitřní osvětlení domů, Máme profesionální výrobní dílny, design tým, QC, S silný tým, Naše neustálé aktualizace nové položky design. Vždy jsme se věnovat sami na uspokojení zákazníka, OEM/ODM požadavky a vytvořit větší hodnotu pro zákazníka. Inovace, kvalita, integrita je řízení cílem naší společnosti
ZÁRUKA
1. Všechny naše položky jsou ujištěna, že je zbrusu nové a provádí s 3 roky záruka.
2. Během záruční doby, v případě jakéhokoliv problému se stane v důsledku kvality důvodu ,prosím, být družstevní vzít fotografii nebo videa na problém a poslat k nám pro ověření.
3.Pro potvrzené vadný výrobek na vaše schválení ,můžeme vám poslat náhradní díly zdarma.
ZPĚTNÁ vazba
Prosím, Nechte 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu ,Jste spokojenost je naše motivace, aby se dále pohybovat,Pokud máte jakýkoliv Problém ,prosím neváhejte a kontaktujte nás,dejte nám příležitost vyřešit ,budeme vám sloužit, dokud nebudete spokojeni.

R

Produkty v kategorii