.

.

Zlatý Flitr Sako Pánské Flitrové Sako Hombre Muži Paillette Blazer Masculino Kostým Homme Pánské Sako Sako

Zlatý Flitr Sako Pánské Flitrové Sako Hombre Muži Paillette Blazer Masculino Kostým Homme Pánské Sako Sako

Kč 1214.00
Kč 2380.00
-49 %
Částka

Zlatý Flitr Sako Pánské Flitrové Sako Hombre Muži Paillette Blazer Masculino Kostým Homme Pánské Sako Sako Fotky :
Velikost Grafu :
Poznámky : 1. Velikost se měří ručně, 1-3cm tolerance by měla být přijata.
2. Pokud jste zmateni o velikosti, stačí nám říct vaše výška, váha, hrudníku, pasu a obvyklé velikosti.Budeme vám návrhy.
Zpětná vazba :
Platba :
On-line platby, T/T, western union, bankovní převod, kreditní karta, escrow atd.
Doba Výroby :
2-5 dnů
Doba přepravy : Expresní Doručení Čas Zkontrolovat on-line DHL Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, Lodní trvat 3-5 dní, do jiných zemí, trvat asi 7-10 dnů www.dhl.com Fedex Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, Lodní trvat 3-5 dní, do jiných zemí, trvat asi 7-10 dnů www.fedex.com UPS Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, Lodní trvat 3-5 dnů, loď do jiných zemí www.ups.com EMS Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, Lodní trvat 5-7 dní, do jiných zemí, trvat asi 7-10 dnů www.ems.com TNT Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, Lodní trvat 5-7 dní, do jiných zemí, trvat asi 7-10 dnů www.tnt.com Poznámka : Během zvláštní dovolenou, jako je Čínský Festival Svátek,státní Svátek, dodací lhůta bude trochu delší.
Vaše pochopení bude velmi ocenil
Otázky a odpovědi :
Q : mohu vrátit nebo zrušit šaty, pokud změním názor?
A : Ani standardní velikosti šaty jsou vyrobeny na zakázku pro jednotlivé zákazníky. Vlastní povaha naše šaty znamená, že naše zrušení a vrácení politiky je přísný, takže je důležité, aby pečlivě.
Q : bojím se o dimenzování a přesnou velikost a fit šaty. Jak se mohu ujistit, že jsem objednat správnou velikost a fit?
A : Porovnat své jedinečné měření s měření průvodce, použijte náš vyrobený-k-objednávat model, který nám umožňuje, aby se vaše šaty na základě vaší přesné měření pro vlastní-fit šaty.
Q : mohu si objednat tyto šaty v jiném stylu/látka/délka?
A : nabízíme na zakázku služby na velikost,barvu,styl.
Q : Bude moje šaty přesně odpovídat barvě, kterou vidím na vašich webových stránkách?
A : Tam by mohlo být nepatrný rozdíl mezi skutečnou šaty barva a to, co vidíte na fotografii v závislosti na monitoru vašeho počítače je nastavení zobrazení.
Návrat Politiky :
Výrobky jsou v pořádku, ale změnil jsem názor
Výrobky s žádnou kvalitu-související otázky mohou být vráceny do 7 dnů od obdržení vaší objednávky.
Pro Vyrobený-K-objednávat oblečení, v případě, že položky byly vyrobeny přesně podle specifikace vaší objednávky, ale nesedí, máte nárok na jednu bezplatnou změnu velikosti služby. Budete zodpovědný za všechny přepravní poplatky.
Jakýkoliv výrobek, který byl použit, nemá nárok na návrat. Vrácené zboží musí být nepoužité, s původní značky a balení.
Produktů s problémy s kvalitou
Pokud se objeví závada a reklamace je obdržel od Služby Zákazníkům, můžeme nabídnout výměnu, opravu, nebo nové komponenty na výměnu. Jsme bude odpovědný za všechny přepravní poplatky.

R

Produkty v kategorii