.

.

Velikost zákazník z Nové příjezdu černé spandex živůtek profesionální baletní tutu dívky a ženy tutu balerína taneční kostým tutu

Velikost zákazník z Nové příjezdu černé spandex živůtek profesionální baletní tutu dívky a ženy tutu balerína taneční

Kč 5000.00
Částka


Tanec Oblíbený je továrna dodává tutus, všechny druhy tanečních kostýmů a trikoty z roku 2009.
Naše kolekce custom-made profesionální tutus patří unikátní jevištní kostýmy s ohromující dekorace. Každý tutu je vyrobena na zakázku náš Tým profesionálních švadlen, který se snaží vytvořit nejlepší kostýmy na trhu.
Item No. : B17003 velikost Zákazníka z nové příjezdu černé spandex živůtek profesionální baletní tutu dívky a ženy tutu balerína taneční kostým tutu
Dimenzování & Poznámka : Prosím, pošlete nám zprávu z měření výška, poprsí, pasu a hip!
Tutu měření, pořízených bez natažení,+-3cm odchylka.
Jednotka : CM. Tyto oděvní měření je ideální pro měření těla +3 cm, nebo -3cm.
Velikosti v palcích, prosím, přejděte dolů na dno.
výška je velmi důležité.
Jak pásku :
Poprsí : S paže uvolněné po stranách, změřte nejplnější část Poprsí, vedení měřicí pásku rovnoběžně s podlahou.
Pás : Změřte kolem nejmenší část pasu. Ne přes oblečení.
Boky : Změřte nejplnější část boku.
Obvod : Obvod v grafu je "poloviční obvod". Pls spusťte měřicí pásky z jednoho ramene dolů pod rozkrok, pak zpět na další rameno, polovinu na konci.
Délka zad : Dal provaz nebo pásku na nejmenší část pasu (nejměkčí část na pasu). Přední kost je našel na zadní straně krku po sklonila hlavu.Zadní Délka je vertikální páskou z významných kosti linii pasu.
Jak objednat :
Měření splňují naše standardní velikosti : Zaškrtněte pro výběr velikosti, barvy nebo množství, které chcete a pak provést platbu. Pokud jde o dítě velikosti zaškrtněte prosím vybrat náhodné velikosti, a pak nás nechte velikosti potřebné po zaplacení.
Měření NEMŮŽE splnit naše standardní velikosti : Klíště vyberte možnost Přizpůsobené Velikosti a možnost uvedeno, zanechte nám zprávu o tělesných rozměrů (Výška, Poprsí, Pasu, boků, Obvod, Délka zad) po zaplacení. Chcete změnit barvy, prosím, kontaktujte nás jako první.
Balení : Pokud kupující vybrat EMS způsob dopravy, budeme odeslat tutu v kartonové krabici, která bude bezpečně držet tutu ve tvaru. To je nejlepší způsob, důrazně sugesst kupující použít tento způsob. Pokud kupující vybrat China Post Registrované Leteckou Poštou, nebo e Packet (pouze USA může kupující zvolit tento způsob dopravy) , tutu bude zabalen v plastovém sáčku a přepravní náklady budou nižší, než EMS.
Obrázek o tom, jak pásku : Některé sukýnky, vzhledem ke zvláštní druh ruka-šité dekorace může trvat déle, to je důvod, proč je velmi důležité, aby místo vaší objednávky dopředu.
Během "špičky" (od října do února) objednávky může vyžadovat čas navíc, vzhledem k vysokému objemu práce jsme zkušenosti. Doporučujeme našim klientům, aby alespoň 25 do 40 dní před výkonem. Tam je svátek Čínský Nový Rok, obvykle od poloviny Jan do konce Února, tak aby 2 měsíce předtím, než budete muset použít tutus.
Vaše hodnocení 5 hvězdiček je potvrzení a povzbuzení, aby se veškeré úsilí z naší továrny pracovníků a štábů. Ceněn.

R

Produkty v kategorii