.

.

150pcs/hodně osobní cukroví nálepka laskavost nálepka pro svatební nevěsta svatební sprcha party dekorace malý kruh S130

150pcs/hodně osobní cukroví nálepka laskavost nálepka pro svatební nevěsta svatební sprcha party dekorace malý kruh

Kč 399.80
Částka


Hromadně prodávat :
Všechno v našem obchodě je spporting hromadně prodávat, neváhejte a kontaktujte prodávajícího za produkty/objemy jste zajímate v. Jsme hodně lodní methord možnosti, že vám může pomoci ušetřit náklady na dopravu nejen leteckou dopravu, ale i nákladní dopravu. Tam jsou také mění lodní methord jiné než aliexpress systém ukázal, například, pro Russion, tam je způsob, jak se může osvobodit svou daň. Tyto řádky má také další oblasti, jako jsou Rakouské nebo EU.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vybrat správný přepravní metoda, která se hodí vaši polohu a zaplatit všechny náklady včetně poštovného poplatek. Nemůžeme zaručit dobu dodání na mezinárodní zásilky v důsledku dělat rozdíl v celní odbavení čas v jednotlivých zemích. Pokud jste nějak ve spěchu, můžete si vybrat DHL/Fedex/UPS nebo jiné způsoby, které obvykle rychlejší než ostatní. Můžete také kontaktovat prodejce pro každý návrh, na základě minulých zkušeností. Tam by mohlo být nějaké další jiné možnosti než ukazuje na Aliexpress systému. Vezměte prosím na vědomí, Prodejce je zodpovědný za všechny stav produktu broken, není stejný jako popis, ale ve všech podmínkách a nebudeme vrácení poplatků z jakýchkoli důvodů odmítl zásilky. Kupující je odpovědný za všechny vlastní /povinnost stát se všemi podmínkami. Můžeme pomoci zákazníkovi nárok na produkty jako vzorek nebo dárek, ale jaksi to není záruka, že to nebude mít žádný další poplatek, nebo vlastní problémy. Prosím, kontaktujte nás, pokud máte speciální požadavek, když místo, aby.
Barevný Nesoulad :
Rozdíly v barvě, může způsobit, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud jste přesvědčeni, že jste obdrželi definitivní nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás svobodně.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, dejte nám 5 hvězdiček pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Nicméně, pokud máte nějaké problémy, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám co nejlepší spokojenosti zákazníků služby.

R

Produkty v kategorii