.

.

DOPRAVA ZDARMA 10 KS Pánské Šperky Tribal Dragon Vintage Atraktivní Punková Náhrdelník

DOPRAVA ZDARMA 10 KS Pánské Šperky Tribal Dragon Vintage Atraktivní Punková Náhrdelník

Kč 195.00
Kč 259.80
-25 %
Částka


přepravní informace :
Doprava zdarma China Post Air Mail . China post air mail normálně bude trvat 15 - 25 pracovních dní, aby se dospělo poté, co byl vyslán. Někdy pro celní nebo počasí problém to bude mít zpoždění několik dní. To může být až více než 30 dnů .
Pokud je platba za $ 150 , budeme loď balíček zdarma přes EMS ( 3-7 dní) a dárek.
informace o platbě :
uvědomte si prosím, všechny otázky o položky jasně před platbou . díky. platba by měla být doručena do 1-3 dnů od uzávěrky. Pokud se vám líbí moje zboží a chcete koupit více ,pls e-mail mi , a já vám dám dobrou slevu a dárky .
Vrácení Peněz :
100% Záruka . Pokud máte jakékoliv nespokojenosti s našimi zboží, jakmile obdržíte, prosím, jen být volný, aby kontaktujte nás do 7 dnů, můžeme poskytnout bezplatnou výměnu nebo vrácení peněz. Náhrada je konečná aukční cena minus Aliexpress odečtení nákladů (obchodní komise). Náhrada bude provedena, jakmile položky jsou vráceny zpět do původního stavu. Vezměte prosím na vědomí, že kupující by měl zajistit, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozeny nebo ztraceny, když se vrátil, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, nebudeme platit kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit požádat o tvrzení s logistické společnosti na relativní odškodnění.
Abuot NÁS : já jsem čínský prodejce v číně,a máme obchod v Yiwu.čína,a mnoho cizinec jako moje položky,tak jsem se otevřít obchod v aliexpress,a teď moje dcera dělat aliexpress služby zákazníkům,doufám, že každý může mít šťastný čas v aliexpress.
Barevný Nesoulad :
Mírný rozdíl v barvě může být cuased tím, že některé důvody, jako je barva odraz v monitoru,osvětlení,pozadí,atd. Nicméně, prosím, kontaktujte nás, pokud budete trvat na tom, že obdržíte zboží s špatnou barvu, my vám poskytne rychlou odpověď a řešení.

R

Produkty v kategorii