.

.

10pcs 1 palec Stříbrný Dráp přívěsek zásobník na kámen crystal,25mm kámen přívěsek,přívěsek zásobník,RPSN,Krystal-C4188

10pcs 1 palec Stříbrný Dráp přívěsek zásobník na kámen crystal,25mm kámen přívěsek,přívěsek zásobník,RPSN,Krystal-C4188

Kč 209.40
Částka


Postříbřené Prázdné Bezel Přívěsek Nastavení, s Vyřezávanými Detailní informace : Množství : 10pcs/lot Lůžkem Velikost : 1 palec (25 mm), Barva : Stříbrný pozlacený Drahokamu barva : Crystal Kov : Slitina Zinku Niklu a Olova zdarma fotografie Produktu : O barevný rozdíl : my všechny položky jsou pro skutečné natáčení ; Pro technologie , zobrazení , světlo , environmentálních důvodů může být nepatrná odchylka jev , prosím, v druhu přednost .
Následující jsou všechny birthstones přívěsek zásobníky!Můžete je najít v našem obchodě s SKU také!!! Nádherné šperky dodávky pro moderní,ležérní styl a skvělý dárek! Certifikát : Naše výhody : 1. Velké zásoby pro rychlé dodávky v nižší náklady. 2. Vysoká kvalita s nižší cenou. 3. Pořadí vzorku a menší množství je v pořádku. 4, Spolehlivá kvalita zajištěna. Služby 100% Záruku Spokojenosti : 1) Zárukou jeho kvality (Vynikající obchodník a kvality inspektor Zkontrolovat zboží před dodáním) 2)100% kvalita a záruka spokojenosti. 3) Vyřešit váš problém do 48 hodin. 4) Vaše zpětná vazba nám pomůže zdokonalit naše služby. 5) Poslat nové styly pro staré klienty. 6) Vaše sastisfication je naše štěstí! Jen e-mail mi, pokud nejste spokojeni s některou z mých výrobků Budeme nejlepší, aby vyřešit všechny pro vás problém. 7) 100% Vrácení 100% Kreditu 100% Nahrazení 100% Výměnu. Zpětnou vazbu a Spor : Měli byste si najít něco, aby jste nešťastná, prosím, laskavě kontaktujte mě před odjezdem negativní/neutrální zpětnou vazbu nebo otevření sporu. Budeme řešit problém pro vás, přátelské a rychle. Kontaktujte nás, bude nejlepší způsob, jak vyřešit problém. Vážíme si vašeho zážitek z nakupování, jsme vždy snaží dělat lépe. Pokud jste spokojeni s naší transakci, srdečně vás zveme zanechat pozitivní zpětnou vazbu. Děkuji vám za vaši laskavou pochopení a spolupráci.
O rozdílu barev : jsme všechny položky jsou pro skutečné natáčení ; Pro technologie , zobrazení , světlo , environmentálních důvodů může být nepatrná odchylka jev , prosím, v druhu přednost .

R

Produkty v kategorii