.

.

U-hák Velikost:24+21Fit Pro Mitsubishi Outlander(2007-2012), Vysoce Kvalitní Stěrače Stěrače blade

U-hák Velikost:24+21Fit Pro Mitsubishi Outlander(2007-2012), Vysoce Kvalitní Stěrače Stěrače blade

Kč 240.00
Kč 319.80
-25 %
Částka


!!! Prosím zkontrolujte, zda vaše auto LHD nebo RHD pečlivě před cílem. Pokud je vaše auto je RHD drive (když sedíte uvnitř auta, volant je na Pravé Straně = RHD), prosím, dejte nám vědět, stěrače směru mohou být různé. Vaše platit za objednávky bude zacházet jako vaše potvrzení informace. Prosím Potvrzen velikost, když umístíte objednávku.Děkuji!!!
Kvalita : A+ Grade (Naše ukládat všechny stěrač je A+ třída pls se zdarma na objednávku) ( Poznamenat : Vše o stěrače mají 3 třídy : A+ B Třídy )
Pro MITSUBISHI OUTLANDER
Rok : 2007-2012
Velikost ovladače : 24"(600 mm)
Osobní Velikost : 21"(525 mm)
Detail Produktu
Stěrače rozkladu mapě
Proužky Protector
výrobní proces a produkt, konzistentní a flexibilní
Rozhraní Spony
základna je prostor zinkové slitiny rozhraní,materiál, stabilní a pevný
Celou sezónu výkon
Bezpečnost, Čistota, Ticho
Produkt Efekt
Protože původu a rok auto je jiné,
stěrače stylů a velikostí se může lišit.
Prosím, ujistěte se, že koupit stěrače stylů a velikostí.
(1"=25.4 MM nebo 25 MM)
Insallation
Packge
Balení s vysoce kvalitní vzduchová Bublina sloupec taška Naší Společnosti
Nákup Manuální
PŘED CÍLEM : 1.Velké velkoobchodní objednávky je přijatelné a cena dohodou, prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti. 2.Naše společnost je poblíž největší auto díly trh Číny, takže jsme velmi rádi, že najít žádné příslušenství nebo jiné produkty, které chcete. PLATBA : 1.Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. Přijímáme Alipay. 2.Budeme jen loď na výchozí adresu v alipay, pokud nechcete, informujte nás. DOPRAVA : 1.Položky jsou dodávány pouze po zaplacení obdržel. 2.Máme loď položku přes EMS, DHL, UPS, FEDEX, TNT, nebo Letecky. 3.Doprava zdarma : . Doprava zdarma do vybraných zemích. Prosím, zkontrolujte, zda poštovné a balení seznam podrobnosti. b. Pro dispečink hladce a rychle. Můžeme loď předmětů prostřednictvím jiné kurýrní službou. Rozhodnutí z nás je konečné. 4.Dodací lhůty.UPS, DHL, FEDEX a TNT express doprava obvykle trvá 3-5 pracovních dnů závislá na zemi dodán. b.EMS expresní doprava obvykle trvá 5-8 pracovních dnů závislá na zemi dodán. c. HK registrovaných letecky : Jako obvykle, lodí do Asie, Západní Euro, Severní Americe kolem 7-15 pracovních dnů. Loď do Jižní Ameriky, Střední Východ, Východní Euro, Afrika kolem 15-30 pracovních dní. d.To bude trvat 1-2 pracovní dny pro lodní dopravy v Číně. 5.Nejsme odpovědni za jakékoliv nehody, zpoždění nebo jiné problémy, které jsou odpovědnost z přepravní službu. 6.Aby bylo zajištěno, obdržíte vaši objednávku, méně daní nebo bez daně při dovozu, můžeme deklarovat jako nižší hodnotu, jak jste žádal. 7.Tato nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla. 8.Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost. TERMÍNY : 1.Poskytujeme 6 měsíční záruku. 2.Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení. 3.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby se nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží. 4.Položky se vrátil po 7 dnů doručení jsou způsobilé pouze pro opravy. 5.Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady vzniklé. Zpětnou VAZBU : 1.Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. 2.Pokud jste spokojeni s našimi položek, prosím, nechte nás aktivní zpětnou vazbu. 3.Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu. Budeme s vámi spolupracovat na slove žádné problémy.

R

Produkty v kategorii