.

.

Šperky 10mm Azurit Tváří Kulaté Korálky ženy diy Náhrdelník 18

Šperky 10mm Azurit Tváří Kulaté Korálky ženy diy Náhrdelník 18

Kč 190.00
Kč 199.80
-5 %
Částka


Upozornění :
Jsem podnikatelů v Pekingu v číně,Jak víte,kultury Čínské 5000 let historie obsahuje neocenitelné historii a kultuře všech umění,Tak řemeslné umění má dlouhou historii,Nyní řemeslo muži použití prastaré techniky pro vytvo krásné a divit se, řemeslo, umění, jako jade,šperky a stříbrné řezbářství a kamenné artefakty,Všechny z nich jsou symbolem rádi, ness a štěstí,takže jsou stojí za to sbírat! Nyní je čas ukázat vám vynikající a vynikající poklad!!! Z fotek můžete vidět, že je velmi dobře. S perfektní styl,pěkný design, skvělé řemeslné zpracování, to je opravdu vzácné umělecké dílo a stojí za to sbírat!!! Je v dobrém stavu. Podívejte se na fotografie, můžete vidět tvar je velmi dobře; Tak nádherné položky . Pokud se vám líbí Čínské kultuře, prosím, nenechte si ujít tento bod. Mám i jiné nádherné bodem na můj obchod . prohlédněte si prosím mé další položky!
zpětná vazba :
Vzhledem k vysokému objemu v, zpětná vazba, náš systém je navržen tak, aby zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro vás, jakmile jsme obdrželi pozitivní zpětnou vazbu.
Staráme se o našim zákazníkům, a bude vždy snažit, aby vám pomohl.
Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy
Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní (1 nebo 3 hvězdy) zpětnou vazbu, nebo otevřením jakéhokoli sporu na místě. Pomůžeme vám vyřešit problém.
Jsme appreceate vaše hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu
Poznámka :
Budeme se snažit v našich silách uspokojit naše zákazníky. Naše merchandises jsou vysoce kvalitní a naše společnost je vždy považován za spolehlivý a zodpovědný našimi zákazníky. Doufáme, že budeme spolupracovat s vámi v budoucnu. Pokud máte jakýkoliv dotaz o položky, prosím, E-mailem nám, Budeme odpovědět co nejdříve to bude možné.
Po Servisu
Pokud zjistíte nějaké problémy s kvalitou, když se zobrazí položka(y) od nás.
Pokud máte nějaké problémy, když obdržíte své zboží, Prosím, kontaktujte nás bez váhání do 3 dnů.Samozřejmě, pokud nejste spokojeni se svým nákupem, Prosím, pošlete zpět položky do 14 dnů .Budeme rádi, výměny, nahrazení nebo vrácení úplného zaplacení.Pokud se vám líbí naše položku(y), nebo máte nějaké dotazy s nimi, Prosím, kontaktujte mě před svou nabídku. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl. A dostanete odpověď do 24 hodin.

R

Produkty v kategorii