.

.

Nanami Kamisama Polibek květinu Hajimemashita Láska Momozono Japonský anime cosplay kostým party jednotné kimono župan

Nanami Kamisama Polibek květinu Hajimemashita Láska Momozono Japonský anime cosplay kostým party jednotné kimono župan

Kč 1699.80
Částka


Doprava Meyhods : China Post Air / EMS
Dodací Doba : 15-26days ( CPAM(ZDARMA) ), 5-13days ( EMS )
můžete mi dát vaše výška,hrudník,pas,kyčle velikosti,můžeme udělat pro vás
O Produktu
Všechny naše produkty jsou stejné jako to, co ukazují fotografie. (Prosím, přijměte, že by tam být malý rozdíl, protože světlo na fotografování.) To, co vidíte, je to, co dostanete. Pokud vám záleží detaily hodně, prosím, podívejte se na naše detailní fotografie tak pečlivě, jak je to možné. Snažíme se v našich silách, aby nabídnout vše kolem fotografie našeho výrobku.
O Dodací Adresu
Prosím, ujistěte se, že adresa, kterou jste dali při zadávání zakázek v Aliexpress.com má pravdu. Budeme loď položky na adresu vlevo v Aliexpress.com. Pokud se stane, že chcete změnit adresu, prosím, napište v Aliexpress.com cílem poznámka.
O Balíčku
Všechny naše výrobky, by měla být přezkoumána před odesláním a by být dobře zabalené, v případě, že by poškozený v lodní dopravě.
O Způsoby Dopravy a Dodací Dny
Po obdržení vaší objednávky, budeme zařídit doručení do 3 dnů. Pokud byste chtěli, abychom loď China Post Air Mail, který je zdarma, to bude trvat delší dobu, aby se dospělo. To je o 15 až 30 dní. (Pozor : Turecko a Brazílie kupující prosím, don ' t zvolit tuto metodu, protože to nemůže přijet v Turecku a Brazílii.) Pokud byste chtěli získat zboží rychleji, můžete si vybrat DHL nebo EMS. Vezměte si spojené státy jako příklad, bude to trvat asi 5 až 7 dní, aby se dospělo EMS a 3 až 5 dnů prostřednictvím DHL. Pokud byste chtěli sledovat své objednávky, můžete jít do podrobností objednávky nebo E-mailem nám na ch ecking. Jakmile jsme loď zásilky, námořní společnost řídí, když parcel, které mají být odeslány. Počkejte, prosím, pro balík, aby se dospělo. Pokud to trvá déle, než očekáváte, prosím, řekněte nám, a my bychom zkontrolovat a rychle přepravní společnosti.
O Zpětnou Vazbu
Ohlasy jsou pro nás velmi důležité. Jakmile jste obdrželi výrobek od nás, budeme rádi, pokud necháte pozitivní zpětnou vazbu (5 hvězdiček) v našem obchodě. Ale pokud nejste spokojeni s naším produktem, můžete, kontaktujte nás nejprve před odchodem zpětnou vazbu. Ocenili bychom, pokud nechcete opustit negativní zpětnou vazbu, aniž by nám to řekla. Bychom se snažit v našich silách, aby řešení jednou jsi řekl, že nákup zážitek není tak dobrý, jak se očekávalo. Komunikace je velmi důležité. Mohl byste nám ukázat pozitivní zpětné vazby, které jste nám dali
jakmile byste chtěli umístit více příkazů s námi. Dáme vám slevu na výrobky na budoucí objednávky.
O Vrácení Výrobku
1.Jsem f návratu je způsobena, když tam je problém v náš produkt, budeme nést přepravní poplatky. Ale budeme potřebovat vaši pomoc, aby nám nabídnout fotografie pro nás vědět, že jsou produkty špatné kvality.
2. Pokud návratu je způsobena pouze tehdy, když kupující není spokojen s stylů a barev, nebo jakýchkoli jiných důvodů, že není o kvalitě, kupující by měl nést náklady na dopravu.
Prosím, informujte nás před odesláním zpět výrobků, takže jsme mohli získat produkt bez problémů. Prosím, použijte box balení produktu tak, že nebude poškozena během přepravy. A prosím, pochopit, že budeme dělat náhradu poté, co obdržíme zboží zpět. A nemůžeme vrátit výrobek, když je špatná pro prodej.
Vaše spokojenost je naší prioritou. Bychom se snažit v našich silách, aby vám nabídnout naše nejlepší služby a nejlepší produkty.

R

Produkty v kategorii