.

.

Módní Měkké TPU Silikonové Ochranné Telefonní Kryt DIY Painitng Zpět Pouzdro Pro Fly FS505 Nimbus 7 Telefon Případech Kryt Pro FLY FS 505

Módní Měkké TPU Silikonové Ochranné Telefonní Kryt DIY Painitng Zpět Pouzdro Pro Fly FS505 Nimbus 7 Telefon Případech

Kč 44.00
Kč 60.00
-27 %
Částka


balíček obrázek :
Vítejte v našem obchodě !
Poznámka : (Prosím, přečtěte si před cílem)
1. Výrobek je doprava zdarma "China Post Obyčejné Malé Paket Plus" , To nemůžu být trať
po pozemku opustila Čínu.Pokud budete potřebovat plnou sledování ,prosím, vyberte "China Post Registrovaných
Air Mail ",a přidat peníze pro sledování.
2 .Pokud vaše potvrzení čas se blíží, jste stále ještě není příjem zboží, prosím, kontaktujte nás, budeme
prodloužit termín dodání poprvé.
3 .Prosím, dont open sporu do 65 dnů . Pokud po 65 dnech jste stále ještě není příjem zboží,
prosím, kontaktujte nás na solove .
Módní Měkké TPU Silikonové Ochranné Telefonní Kryt DIY Painitng Zpět Pouzdro Pro Fly FS505 Nimbus 7 Telefon Případech Kryt Pro FLY FS 505
detail obrázku :
O Nás
Jsme skutečné prodávající nabízí kvalitní zboží za velmi konkurenční ceny. Každá položka je carfully baleny pro zajištění bezpečné přepravy k vám.
Náš cíl :
Cílem našeho podnikání je přinášet našim zákazníkům nejlepší produkty po celém světě. Poskytujeme našim zákazníkům s velkým zkušenosti zákazníků a zároveň nabízí všechny produkty za nejnižší ceny on-line.
Naše služby :
Stojíme za všechno, co prodáváme, a aby to naše povinnost zajistit, našich zákazníků's spokojenost.
Poskytujeme také POKLES LODNÍ dopravy, služby pro vaše zákazníky, pokud budete potřebovat.
Doprava A Platba
Obvykle trvá 15-60 dní přes China Post Air Mail .
Pokud se rychle, bude to dorazí do 15 dnů . Je-li pomalý, bude to dorazí do dvou měsíců , bude záležet na pošta a celní Efektivitu v jiné zemi. Pokud je cíl v Americe, generální 20 dnů může přijet.Mělo by se zobrazit položku do 20-60 dní .
Napište nám prosím, pokud nebude přijímat položky po 60 dnech, jakmile je to možné. Pokud si myslíte, že čas je příliš dlouhý, můžete si vybrat jiné kurýrní, ale musíte mít odpovídající náklady .
Prosím, ujistěte se, že platba adresa je správná. Telefonní číslo bude vítána. Žádné non-přijaté položky způsobené neplatná adresa nejsou v naší plnou náhradu nebo výměnu politiky .
E-mailem oznámení/hlášení o odeslání bude zasláno kupujícímu po položky je zaúčtována. Napište nám, pokud jste don't dostávat naše e-mailem po 5 dnech plná platba odeslána .
Nabízíme expresní dopravu, ale expediční poplatek závisí na hmotnosti zboží. Takže pokud si chcete udělat expresní přepravu, dejte nám prosím název položky a množství, které chcete, a my vám spočítat si celkovou cenu včetně poštovného .
Vrací Politiky
Skutečně Vadné Zboží bude nahrazena nebo peníze zpět do 30 dnů vrátit období . Nicméně, musíme být informováni o jakékoli vadné zboží po obdržení zásilky. To je zákazníky, odpovědnost zaplatit a loď položku zpět k nám. Pokud položka je zjištěno, že je vadný, budeme také vrátí poštovné náklady zpět kupujícímu .
Vadné zboží bude nabídnuta výměna nebo obchod úvěr. Položky musí být vráceny do 30 dnů od data obdržení objednávky. To trvá asi do 3 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co výrobek obdržel. Všechny zásob doprodej produktů jsou konečné, odkud není návratu, výměnu nebo vrácení peněz .
I když, balíme položky velmi opatrní s vysoce kvalitní obalové materiály, je nepředvídatelné škody v důsledku dodání od dopravce. Jsme ZODPOVĚDNÍ za doručení škody na SAMOTNÉ POLOŽKY . Nabízíme výměnu za poškozené zboží v důsledku dodání poškození .
Upozornění
Můžete být předmětem dovozních cel, daní a/nebo celní poplatky, které mohou být uložené vaše místní vláda, když obdržíte balíček. Jste odpovědní za zaplacení jakékoliv dodatečné poplatky za celní odbavení. Sazby se liší podle země a podle toho, co bylo nařízeno, takže nejsme schopni dodat odhadované náklady .
Prosím, obraťte se na místní poštovní úřad nebo celní úřad, informovat o těchto poplatků .
Zpětná vazba
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi importovat k nám .
1. Prosím, nechte 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby .
2. Pokud máte jakýkoliv problém ,prosím neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby ! : )
3. Na naší prodejní expenriences až do teď, 0.1% mezinárodní kupující bude účtován cel !

R

Produkty v kategorii