.

.

AO184 doprava Zdarma 2,0 m, průměr PVC nafukovací míč nafukovací křišťálové zrcadlo, zrcadlo míč nafukovací balón hot prodej

AO184 doprava Zdarma 2,0 m, průměr PVC nafukovací míč nafukovací křišťálové zrcadlo, zrcadlo míč nafukovací balón hot

Kč 7560.00
Částka


Výrobě dobu 7-10 pracovních dnů.
Prosím, Laskavě Prodloužení 5 dnů lodní čas poté, co jste umístili objednávku !!!
Expresní dodací doba 3-6 dní (Normálně)
Normálně jsme loď výrobek s Fedex/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Od Února 2., aby přijal, ale budeme moci uspořádat své objednávky poté, co Feb 25, protože Čínský Nový Rok! Přeji ti to nejlepší.
Děkuji ^_^
Popis produktu Fly vaše zpráva vysoko na obloze, aby chytit pozornost zákazníků. Skvělý způsob, jak propagovat výrobky, podporovat firemní loga a spuštění nových produktů. Tato široká škála produktů může být použit na sportovních akcích, veletrzích, festivalech a přehlídkách. Vysílat své poselství ve velkém stylu. Naše nafukovací výrobky, nastavuje standard pro kvalitu a servis v nafukovací průmyslu. Lze použít kdekoliv Podrobnosti o Produktu Materiál : 0.15-0.18 mm PVC, které má speciální UV ochranu, která dělá to více odolný pod sluncem. Tento materiál má dobrou trhání odolnost výkon. Prošel SGS, EN71-1,EN71-2,EN71-3, Vést Zdarma, samozhášecí Vaše oblíbená velikost,styl, obraz,barva,logo,nápisy nebo potisky-je k Dispozici Barevný Nesoulad Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy. prosím kontaktujte nás zjistit, zda vrátit nebo vrácení peněz je možné. Cla a Daně jsou Kupující odpovědný za všechny další celní poplatky,cla a daně pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. "Doprava není zahrnuta platba na oplátku za přijetí produktu"
Nafukovací pvc heliový balon ve stříbřité barvě na Straně Ukázat
(Pokud chcete tisk vaše logo,prosím, dejte nám vědět)

R

Produkty v kategorii