.

.

Skutečný Vzorek Zlatíčko Vysoká Nízká Tylu Červené Nášivky Levné Mořská panna Večerní Šaty 2017 Dlouhé Plesové Šaty společenské Šaty FE67

Skutečný Vzorek Zlatíčko Vysoká Nízká Tylu Červené Nášivky Levné Mořská panna Večerní Šaty 2017 Dlouhé Plesové Šaty

Kč 2814.00
Kč 3310.00
-15 %
Částka


Pokud si vyberete jiné barvy,šaty barvy v jedné barvě pro vás.
Pokud chcete zakázku šaty barvy,prosím, laskavě kontaktujte nás a dejte nám vědět váš názor.
Díky Moc!
Pozornost, Prosím :
1.Pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo potřebujete jakoukoli pomoc,prosím neváhejte a kontaktujte nás. Můžete také posílat zprávy na nás, nebo mluvit s námi on-line.Odpovíme vám do 24 hodin.
2.Jakékoli změny velikosti/barvy/zvláštní reauests nejsou přijatelné po objednávka přesáhne 24 hodin.
3.Pokud překročí 24 hodin,velikost,prosím, pošlete zprávu pro nás, aby zkontrolovat, jestli to ještě může být změněn na velikosti,barvy nebo detaily.
Prosím také odložit do doby zpracování vaší objednávky. Pokud je vaše objednávka vyšší než 48 hodin a máme začít šaty,můžeme jen náhrada 50%, pokud chcete zrušit objednávku.
4.Pokud je vaše velikost je plus velikost (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),možná budeme muset účtovat více $15-$30.
5.Cena je pouze za šaty nezahrnuje veškeré příslušenství, jako jsou rukavice,bunda,svatební závoj,spodnička. Pokud to chcete,prosím, kontaktujte se s námi o podrobnosti.
6.Pro nějaké šaty, že žádný obrázek zadní části podrobnosti,budeme dělat to šněrování nebo na zip dle stylu. Pokud se vám líbí zpět s Krajkou-up nebo jinde,prosím, informujte nás včas.
7.Barva zastoupení se může lišit podle různých monitor se. Pro některé šaty, které je odkazem obrázek,šaty, bude trochu jiná, jak původní obrázek. To bude asi 90% podobné jako na obrázku.
8. Někdy tam bude DAŇ z Celní. To souvisí s yout země národní politiky. Prodávající nemůže kontrolovat. Díky za pochopení. 9.Pokud nechcete nám říct,budeme dělat vaše šaty jako standardní NÁM velikost jako naše velikost grafu.
Pokud potřebujete na zakázku šaty,prosím, zanechte nám zprávu, aby nám vaše správné měření, když si místo pořadí : prsa,Pas,Boky,výšku z vrcholu hlavy k podlaze bez bot,vaše výška podpatku,rameno na rameno,délka ramene,Bicepsu,Průramky.
10.Všechny naše šaty jsou vyráběny na zakázku,nechtěli jsme přijmout, vrátit šaty, pokud žádné problémy s kvalitou.
Pokud tam je kvalita problémy,prosím, mějte značky na šaty (nechci snížit tagy)a kontaktujte nás.uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém pro vás.

R

Produkty v kategorii