.

.

Mužský masturbátor Inteligentní Topení Realistické Ústní Masturbace Cup 12 Rychlost Vibrační Kapsy Kočička Sexuální Hračky pro Muže

Mužský masturbátor Inteligentní Topení Realistické Ústní Masturbace Cup 12 Rychlost Vibrační Kapsy Kočička Sexuální

Kč 780.00
Částka


Ústní Topení Mužské Masturbace Cup ,pulzní Vibrační Inteligentní Vytápění Vibrační Vykouřit Mužský Masturbátor Na Rychlovku Kapsy Stroker
Soukromí Zaručeno :
Vaše soukromí je nanejvýš důležité, aby nás a s naší diskrétní balení můžete nakupovat s důvěrou. S zcela obyčejné balení, jediný člověk, nadšený tím, že vaše zásilka je vám.
Všechny objednávky jsou odesílány ve formátu prostého balení. Tam je absolutně žádný způsob, jak říct, co je uvnitř balíčku, nebo kdo je odesílatel. Tady jsou fotografie, jak se vaše objednávka je diskrétně a bezpečně zabaleny.
soukromí (Když Obdržíte zboží, pokud je nalezen balík poškozen, prosím, vyfotit, a odmítl podepsat pro parce
Balení A Doprava :
Jsme velkou péči balení každý detail, aby bylo zajištěno bezpečné přepravy k vám .Proto, prosím, zkontrolujte, zda balíček před podpisem přijímat ji, pokud je to rozbité nebo poškozené, můžete provádět záznam s dopravcem. Zároveň si můžete vyfotit a poslat k nám, budeme řešit problém pro vás na poprvé.
Zpětná vazba :
1. Pokud něco, aby jste unsatified nebo rozzlobený,prosím, kontaktujte nás přímo před odchodem špatnou zpětnou vazbu. budeme se snažit v našich silách vyřešit problém, dokud nebudete spokojeni.
2. Pokud vás uspokojit s položkou,prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu,dát pětihvězdičkový velkou chválu

R

Produkty v kategorii