.

.

2017 Nejnovější Auto BSM/ BLIS blind spot monitor/ side assist systém pro TEANA J33 není třeba vrtat do nárazníku, nebo udělat nějaké otvory

2017 Nejnovější Auto BSM/ BLIS blind spot monitor/ side assist systém pro TEANA J33 není třeba vrtat do nárazníku,

Kč 8200.00
Částka

2017 Nejnovější Auto BSM/ BLIS blind spot monitor/ side assist systém pro TEANA J33 není třeba vrtat do nárazníku, nebo udělat nějaké díry ADT Side Assist systém je technologie, která je navržen tak, aby pomoci řidičům, aby bezpečně změnit jízdní pruh. Dva Milimetrových vln radary, jeden na každé straně vozu, jsou umístěny v zadním nárazníku.Při rychlostech nad 30 km/h, tyto radary sledování provozu v zóně, která se rozprostírá od zhruba 70m za auto do bodu těsně před řidiče, a zahrnuje tzv. blind-spot. Nicméně, Side Assist umí víc, než jen zkontrolovat pro vozidla v této blind-spot. Na základě měření vzdálenosti a rychlosti vozidla blížící se zezadu, ADT Side Assist je schopen vypočítat, zda je či není změna pruhu by být nebezpečné. Pokud není zřejmý úmysl, kterou řidič změnit jízdní pruh, světlo se nachází v zrcátku na příslušné straně vozu je osvětlen. Světlo poskytuje informace pro řidiče, že tam je potenciální hrozbou. Pokud řidič použije ukazatel směru na signál, že hodlá změnit jízdní pruh, výstražné světlo bliká intenzivněji, znamenat pro řidiče, že manévr se chystá udělat, je potenciálně nebezpečné. Systém funguje, když auto je předjíždění stejně, jako když to je předjíždění, aby bylo zajištěno, že auto může být bezpečně vrátil do svého jízdního pruhu.
Výhodou 24 GHz Senzory
SRR senzory nevyžadují dlouhou řadu schopností. Proto, nižší kmitočty, což umožňuje použití k dispozici mikrovlnná trouba komponenty používá také v odvětví telekomunikací. 24 GHz technologie se zdá být nejlepší kompromis mezi dnešními náklady na součásti a velikost snímače. Typicky, SRR čidla neměří úhel detekovaných objektů a mají velmi široké boční pokrytí. Proto, jeden anténní prvky jsou dostatečné. Pouze svisle paprsky jsou zaměřeny ke zvýšení zisku antény a minimalizovat nepořádek účinky z povrchu vozovky [1]. SRR senzory jsou obvykle provozovány v pulzním módu (pulzní, pulzní Doppler) nebo v režimu spojité vlny (CW, FMCW, FSK, FMCW & FSK). Také kódované radar s rozprostřeným spektrem techniky (pulsní, CW, pseudo-noise) je běžná technika. Například, Delphi 17 GHz radar je fáze kódovaný CW radaru s pseudo-noise (PN) BPSK modulace. M/A-Com senzor je pulzní radar. Hella vyvíjí v pásmu 24 GHz UWB radaru s krátkým dosahem aplikací a úzkopásmové FMCW radar postavený v licenci zdarma 24 GHz ISM pásmo s maximálním dosahem 70m [2]. K měření nejen cíle a jejich vzdálenosti, ale také jejich úhlové polohy, několik přilehlých senzory mohou být použity. Jejich měření cíle a jejich vzdálenosti jsou zničeny v trilateraci algoritmus dávat i úhlové pozice. Valeo-Raytheon vyvíjí multibeam phased array SRR, která poskytuje úhlové informace sám.

R

Produkty v kategorii