.

.

Pro Honda Accord 9. 2012~ / RCA AUX kabel Nebo Bezdrátové / HD CCD Zadní Kamera S Původní Auto Obrazovky, Připojení Vodič

Pro Honda Accord 9. 2012~ / RCA AUX kabel Nebo Bezdrátové / HD CCD Zadní Kamera S Původní Auto Obrazovky, Připojení

Kč 383.00
Kč 547.20
-30 %
Částka

HD High Definition / CCD Noční Vidění / Voda Důkaz / Široký Objektiv Úhel Nahradit Jeden Z spz / S Parkování Referenčních Čar / RCA Konektor Fit Pro Honda Accord 9. Generace Srpen 2012~dárek
Vyměňte osvětlení spz instalace Více Jasné Fotografie Pro Referenční HD Vysoce Kvalitní Brýle Objektivu
Set 1 : Drátové Nastavení
Set 2 : Bezdrátový Set ( RCA )
Set 3 : připojení k Bezdrátové síti ( AUX )
Externí monitory (RCA) je třeba zakoupit kromě toho, můžete kliknout na níže uvedený odkaz a zvolte možnost
Instalace Schéma Zapojení Popis : Tento Barevný Auto Zadní Kamera je OEM design vysoce kvalitní barevná kamera. S High-definition široké pozorovací úhly a dobré vodotěsné funkce, pomoci snížit incidentů a nehod. Nabídky, nemůžete dostat lepší produkt za tuto cenu. Klíčové Vlastnosti : 1 .High-definition a 170 stupňů široký pozorovací úhly 2. s dobrou vodotěsné funkce. 3. Použitelné do různých Vozidel : auto, kamion, RV, mini-van atd 4. Řešit problém špatné auto Zadní pohled účinek, může pomoci parkoviště a snížit incidentů a nehod. 5. Podpora NTSC TV systém 6. Se svým elegantním a moderním designem, tento fotoaparát je velmi populární 7. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu 8. Jeho jednoduchý a skromný design a malé rozměry nebude čerpat žádnou pozornost. Specifikace : 1.Pixelů : NTSC : 720* 480 2.Napájení : DC12 V 110m A 3.Úhel pohledu : 170 stupeň 4.Obrazový Snímač : CCD1/3 5.TV systém : NTSC 6.Horizontální Rozlišení : 520 TV řádků 7.Objektiv : 18.5 mm 8.Sync. Systém : vnitřní 9.S/N Poměr : >48 Db 10.Elektronická Závěrka : 1/60 až 1/100,000 sekund 11.Video Výstup : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Vyvážení Bílé : Auto 13.Water-proof : IP67 14.Video Délka Kabelu : cca 6m Cena A Balení obsahuje : Sada 1 : 1 x CCD ČIP Pronájem Zadní Kamera 1 x Video kabel 1 x Spínač Kabel 1 x Uživatelská příručka Nastavení 2 : 1 x CCD ČIP Pronájem Zadní Kamera 1 x WIFI vysílač 1 x WI-fi přijímač (RCA) 1 x Uživatelská příručka Nastavení 3 : 1 x CCD ČIP Pronájem Zadní Kamera 1 x WIFI vysílač 1 x WI-fi přijímač (AUX) 1 x Uživatelská příručka
Nákupní Tipy
O Platba :
Přijímáme nejvíce populární platební metody přes Ali Express ÚSCHOVY.
O balení :
Skutečné balení zboží se může lišit od obrázku
Ale prosím, buďte ujištěni, Výrobky jsou stejné,
Jsme jen vybrat více nákladově efektivní, náklady na dopravu, aby vám nižší cenu.
O Doprava :
Zásilka bude uspořádány do 3 pracovních dnů po zaplacení je vymazána tak dlouho, jak kupujícího, údaje a dodací adresu, je potvrzena. Uveďte prosím správný psč a platné telefonní číslo, aby se zabránilo zpoždění v lodní dopravě.
1) obvykle Jsme loď tím, že Doprava Zdarma / Ali Express Standardní Poštovné nebo Post Registrované Letecké Pošty , DHL, EMS, ARAMEX - jsme se zvolit nejekonomičtější způsob, jak mezi nimi pro vás.
2) nemáme loď APO/FPO, P. O. BOX adresy.
3) Vzdálené oblasti, poplatek vyloučeny , a to na adresy uvedené v odlehlých oblastech na DHL / UPS webové stránky, bude účtován extra US$30 .
4) Brazílie, Rusko zákazníci, prosím, vyberte EMS, takže by to mohlo projít celní rychleji.
5) Střední Snadno Zemí, Africké země, prosím, vyberte ARAMEX přepravní cestu.
6) Saúdská Arábie zákazníci potřebují ukázat kopírování/podvod přijímače ID vládě cel.
Dovozní Daň :
Nejsme odpovědni za JAKÉKOLIV dovozní daň, Budeme se snažit v našich silách pomoci naše zákazníky, aby se minimalizovalo riziko placení daní.
Návrat a Záruka :
Všechny položky jsou zbrusu nové rovnou z továrny. V případě, že obdržíte vadné položky, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů po podepsat na přijetí. My vám vrátíme nebo nahradit.
Nabízíme JEDEN Rok Tovární Záruka (doplňky nejsou v ceně).
O Zpětnou Vazbu :
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

R

Produkty v kategorii