.

.

Nové Příjezdu Samostatné Kusy Moderní Šedá Buddha Olejomalba Na Plátně, Buddha Umění Nástěnné Obrázky Pro Obývací Pokoj Dekorace

Nové Příjezdu Samostatné Kusy Moderní Šedá Buddha Olejomalba Na Plátně, Buddha Umění Nástěnné Obrázky Pro Obývací

Kč 209.00
Kč 220.20
-5 %
Částka


start Vysoce Kvalitní Zarámované Vytištěný Plakát Joker 5 Ks P.. Nezarámované Tištěné avengers age Malování na canva.. Fallout Omezený Prodej Obrazů 2016 Doprava Zdarma .. Zarámovaný Tištěné Anděl Dívka Umění Malba na plátně r.. Vysoce Kvalitní 4 Ks Plátno Umění Zdi Šákjamuni Bu.. Zarámovaný Tištěné Hry pro čest Malování dětí 's.. Nezarámované Tištěné avengers 2 Film, Malba na canv.. Nezarámované Tištěné lara croft hra 5ps obrázek malovat.. 2016 Nezarámované Tisknout Filmu Batman Plakát Skupiny Pa.. Druh Buddha Hlava Moderní Plátno olejomalba Fashio..
konec Nástěnné Obrázky Pro Obývací Pokoj Malování 3 Ks Wal.. Cena : $25.98 Cuadros Bez Rámu Pokoj Sady Chladné Víno Pro Radost Moo.. Cena : $19.98 2016 Propagace Náměstí Č. Cuadros 3 Kus Horké Prodávat .. Cena : $17.99 2016 Omezený Nové Quadros Cuadros Decoracion A Wa.. Cena : $32.80 2016 Hot Prodej Spěchal Malířské Plátno Cuadros Olej P.. Cena : $17.65 2016 Přímého Prodeje Propagace Náměstí Žádný Olej Quadro.. Cena : $30.80
konec
2016 Nové Příjezdu Samostatné Kusy Moderní Šedá Buddha Olejomalba Na Plátně, Buddha Umění Nástěnné Obrázky Pro Obývací Pokoj Dekorace
K Vážení Kupující
Vzor a barva : Jako obrázek ukazuje
* Velikost : 30cmx45cm;40cmx60cm;50cmx75cm;60cmx90cm ;70cmx105cm;80x120cm
* Velikost Rozpětí : Každý obrázek má asi 5cm extra bílé okraje na všech 4 stranách se může vztahovat k rámu.
(Prosím, zvažte cm jako velikost výrobku) ,Vážení Klienti,pokud potřebujete jiné velikosti,pls kontaktujte nás!
* Materiál : Plátno
* Stav : Nový
*Místo původu : Čína
*Kvalita : "Kvalitní" plátně obraz)
*To je perfektní obraz bude výrazně vyzdobit váš domov, kancelář, hotel, zahrada a tak dále. To je nádherný dar pro svého učitele, váš spolužák, své přátele, svou rodinu, atd.
POZNÁMKA :
1. Jako světelné efekty, barevné objekty, možná trochu lišit od fotografie.
2. Aby se náklady na dopravu a vyhnout rám poškozen, na dopravu, to plátně obraz je bez uvnitř a vně rámu, ale tato velikost je obvykle photoframe velikost a můžete si správnou velikost rámu snadno.
3. Obraz je vymalovaný,ne ručně.
4.Rámováno : Ne(Pokud potřebujete, rámováno ,prosím, kontaktujte nás pro více informací)
5.Je přizpůsoben : Ano(Prosím, kontaktujte nás ,můžeme malovat jakékoliv velikosti a přijmout obraz, přizpůsobení,který obrázek pixel by měl větší než 3000 jednotku)
Balíček :
1* Kombinace Plátně Obraz (Včetně 1 panely malování, Ale žádný mat, bez uvnitř rámu, žádné vnější rám)
Klepněte Na Mě !!!
Attentiom : Všechny Naše Malování bez rámu,pokud chcete, rám, když koupit obraz v našem obchodě,si můžete koupit přes tento odkaz a nezapomeňte, kontaktujte nás nejprve potvrdit, velikost a cena.
Přepravní Podmínky, Prosím, ujistěte se, že jste napsal celé jméno / úplná adresa / správné psč a telefonní číslo .
Pokud potřebujete změnit informace o dopravě,pls řekněte nám co nejdříve. Vezměte prosím na vědomí, že náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
China post air mail : obvykle trvá 15 - 90 pracovních dnů k wordwide. epacket : 10-20 dní .
Express : 5-10 dní.(ems 10 -20 dní)
Důležité Podle Aliexpress pravidla,pokud nechcete dostávat to poté, co jsme vyslali 60 dnů (Brazílie / Rusko / Argentina jsou 90days ),vrátíme vám peníze okamžitě. ale existuje mnoho nekontrolovatelných faktorů na mezinárodní spedice,jako je přírodní katastrofa / dovolená / post strik / válka atd. takže vaše zboží možná zpoždění několik dní nebo ztratil,doufám, že můžete čekat více než 60days nebo 90days.díky za vaše laskavé pochopení a trpělivost. pokud nechcete získal pozemky v normálně čas,pls kontaktujte nás pro kontrolu.ale nelze otevřít spor bez kontakt.
Náhrady A Výnosy
Pokud tam jsou nějaké problémy s naším výrobkem,můžete požádat o vrácení nebo vrácení do 7 dnů po obdržení položky.
Ale prosím, kontaktujte náš zákaznický servis první před návratem nebo otevření sporu proti nám, budeme velmi rádi, vyřešit vaše každé otázky .
Všechny položky musí být vráceny v jejich původních podmínek,nebo budeme odmítnout provést vrácení peněz.
Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání's vývoj.Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi položky. Pokud si nejste s ní spokojeni, nebo máte jakékoli otázky týkající se produktů,prosím, kontaktujte nás, místo loge o spor bez kontaktu. uděláme, co bude v našich silách, aby služba vás winthin 24 hodin.

R

Produkty v kategorii