.

.

Hliník& SS 510 drip tip nastavitelné proudění vzduchu, více barev náustek pro jen s Cizí VIP V. I. P Černá Stříbrná Červená Žlutá

Hliník& SS 510 drip tip nastavitelné proudění vzduchu, více barev náustek pro jen s Cizí VIP V. I. P Černá Stříbrná

Kč 138.00
Částka

Dobré zprávy!!! Pouze $10.9 pro 2 kusy drip tipy z tohoto odkazu, co někdy budete chtít. Prosím, zanechte poznámky pro číslo modelu. Nebo možná budeme odeslat ji náhodně : ) Hliník& SS 510 drip tip nastavitelné proudění vzduchu, více barev náustek rychle, rychlá doprava Více barev pro vaše možnosti, můžete nastavit proudění vzduchu se tento drip tip. Položky podrobnosti : 1. Tento drip tip můžete nastavit proudění vzduchu skvěle vypadající tip, že padne většině 510 RDA nebo Sub ohm tank. 2. Proudění vzduchu nastavitelné 3. Stylové a efektivní, tyto drip tipy vám přidat zcela novou dynamiku, aby vaše vaping zkušenosti. Specifikace : 1. Materiál : Hliník A Nerezová ocel obsah Balení : 1ks drip tip vezměte Prosím na vědomí : Zatímco takové problémy nejsou typické, všechny tanky (a to zejména klony) jsou ne nutně na stejné specifikace. Ujistěte se, že váš atomizér nemá vlastní drip tip velikost (jako Aspire Nautilus). Žádné obutí problémy mohou obvykle být snadno opravit pomocí nit nebo nit podložku, nebo různé velikosti o-kroužku.
Zásilka
1. Jsme obvykle zařídit zásilka k vám do 24 hodin peníze po potvrdil. Můžeme obvinit lodní dopravy, protože je svátek, nebo neděle.
2. Všechny naše přepravní metoda by mohla být sledovány.
3. Prosím, nezapomeňte nabídnout své Detail Jméno/Adresa/ psč/telefonní číslo, je nutné dopravce v Mezinárodní Přepravě.Je-li zásilka vrátí, protože vaše špatné informace, nebereme odpovědnost. Všechny náklady v důsledku špatné informace bude poskytnuta ze strany kupujícího. Zejména přátelé z Ruska, prosím, zkontrolujte, zda je vaše celé jméno.
4. Budeme deklarovat to jako dárek a nižší hodnotu, aby se zabránilo daně. Ale někdy v některých zemích, celní úředník může být přísné. nejsme odpovědni za jakékoliv celní poplatek, kupující by měl pochopit tuto situaci.
5. Prosím, cítit se svobodně conatct nás, pokud budete potřebovat rychlejší způsob dopravy.
Vrátí
1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům nejlépe, jak můžeme. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v 7 dní a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu.
2. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Zpětná vazba
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

R

Produkty v kategorii