.

.

OHS Tamiya 87082 Model Zvětrávání Držet Sníh na Vodní Bázi Typ Modelu Dodávky Materiálu TTH

OHS Tamiya 87082 Model Zvětrávání Držet Sníh na Vodní Bázi Typ Modelu Dodávky Materiálu TTH

Kč 169.40
Částka

Váš nákup se zlepšila doprava s sledovací číslo, takže můžete sledovat váš nákup je cesta z našeho skladu k vašim dveřím! Tamiya 87082 Model Zvětrávání Držet Sníh na Vodní Bázi Typ Modelu Dodávky Materiálu Provedení - Výrobce:Tamiya - v Ceně : Tamiya 87082 x 1 (sníh) - Množství : 1 Ks / Set
Poznámky : - Vzhledem k malé části, které by mohly způsobit nebezpečí udušení, prosím, mějte mimo dosah dětí - Tento Model Nástroje Vyžaduje technologie a dovednosti provozovat. Doprava : * Naše nabídky jsou podporovány s dopravou zdarma (ve vybraných zemích) prostřednictvím Registrované Letecké Pošty(nebo jiné Registrované Letecké Pošty), obvykle Pod 2 KG . Prosím, kontaktujte nás dříve, než si místo vaší objednávky, pokud potřebujete zboží naléhavě. * Dodání obvykle trvá 25-45 pracovních dnů dorazí na místo určení.
* Aby bylo možné zajistit, že obdržíte svou objednávku bez daně nebo nižší daně při dovozu, budeme deklarovat jako "dárek" s nižší hodnotou, pokud žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Platba :
* Platba se očekává, že být doručena do 3 dnů od aukce blízko. Vrácení a Výměna podmínky :
* Všechny naše nabídky jsou podporovány 100% záruka spokojenosti, pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni, můžete vrátit položku na nás v it ' s původní condion pro vrácení peněz nebo výměnu. Před odesláním nás zpět položku, prosím, kontaktujte nás pro podrobné vrácení a výměna instrukce. Vrátíme všechny peníze, vyjma poštovného a manipulačních poplatků poté, co obdržíme vaši vrátit zboží. Jiné Politiky :
*Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržení.
*Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.
*Vážné Kupujícího Pouze! Prosím, místo aby pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

R

Produkty v kategorii