.

.

VPECKER Easydiag V8.9 Wifi Bezdrátové OBDII Plnou Verzi Diagnostický Nástroj s Speciální Funkce Podpora WIN 10

VPECKER Easydiag V8.9 Wifi Bezdrátové OBDII Plnou Verzi Diagnostický Nástroj s Speciální Funkce Podpora WIN 10

Kč 3021.00
Kč 3180.00
-5 %
Částka


Wifi Verze VPECKER Easydiag Bezdrátové OBDII Plnou Verzi Diagnostický Nástroj V8.9 Speciální Funkce Poznámka : Barva Poslat Náhodný , Nelze si Vybrat . Top 11 Důvodů, proč Koupit VPECKER Easydiag : 1. Jazyky k dispozici : Podpora 25 jazyků , včetně italština, Čínština (Zjednodušená), angličtina, Čínština (Tradiční), Japonština, němčina, ruština, francouzština, španělština, portugalština, polština,turečtina, holandština, maďarština, korejština, čeština, arabština, Indonéština, perština, Thajské, Vietnamské, finské, švédské, rumunština, Bosenština, atd. 2. Kompletní funkce schopnosti včetně živých dat, programování ECU a mnoho dalších. 3. Bezkonkurenční OBDII funkce-podpora VŠECH 5 OBDII protokolů a VŠECH 10 zkušebních režimů. 4. Aktualizace automatické Wi-Fi dostupné v novém softwaru uvolní. Wi-Fi internet schopnosti umožňuje bezdrátový přístup v průběhu semináře. 5. Můžete podívejte se na rok a model vozidla, automaticky a rychle. 6. Může fungovat stabilně vysoké a nízké teploty prostředí, a dobře fungovat. 7. Originální Win XP~10 operačních systémů umožňuje stabilnější představení, lepší kompatibilitu a rozšiřitelnost 8. Velmi snadný-k-použití s dotykovou obrazovkou provoz a intuitivní ovládání v systému windows. 9. Softwarová podpora on-line aktualizace. 10. Hardwarová architektura používá nový design s více ochrany, rušení a stabilitu. Vestavěná ochrana proti přepětí modul je použit k ochraně skeneru a vozidlo proti náhodnému poškození během kontroly.
11.Rozsáhlé vozidla pokrytí pro více než 70 NÁS domácí, Europea, Asie, Austrálie a Čínské vozidla dělá.
Speciální Funkce, včetně :
Baterie konfigurace, ABS Krvácení, EPB, Olej Reset TPMS
Informace O Aktualizaci :
1.Vpecker V6.9 Aktualizace Contect :
1.Lepší komunikace linková vrstva
2.Vylepšená podpora pro bluetooth připojení
3.Opravit některé chyby zobrazení
1. Vpecker Client V6.8 (Aktualizace z "Nastavení -> Aktualizace" ) 1. Podpora připojení Blue Tooth. (Třeba Bluetooth Verze VPecker Easydiag, uvolní brzy) 2. Optimalizace WI-fi připojení a kontrola licence. 3. Optimalizace výroby aktivace. 4. Opravit některé chyby zobrazení 2. SUBARU PRO V18.0 v ESS (Aktualizace z "Online obchod") se Vztahuje až do roku 2015 modely : Legacy, Outback, Forester, SUBARU XV, WRX STI, Tribeca, atd. 3. MIT-SUBI-SHI PRO V18.0 v ESS (Aktualizace z "Online obchod") se Vztahuje až do roku 2015 modely : 380, 73 AUTO, DOBRODRUŽSTVÍ, CHALLENGER, KOČÁR, CLIPPER, COLT, DELICA, DION, ECLIPSE, EK-VŮZ, ENDEVOR, EXPRESS, GALANT, GRANDIS, L200, L300, LANCER, MAVEN, MINICA, MINICAB, MONTERO, OTTI, OUTLANDER, PAJERO, TOWNBOX, TRITON, ZINGER/FUZION, jsem. 4. OLEJ RESET V18.0 v ESS (Aktualizace z "Online obchod") se Vztahuje až do roku 2014 modely : Citroen, Peugeot, Mini, Lincoln, Pontiac, Rover, Saturn, Vauxhall, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Daewoo, Ferrari, Op-el, Buick, Maserati, Saab, OLDSMOBILE, Renault, Vol-vo, Besturn, Acura, BYD, Holden,-dge, Ford, Honda, Infiniti, Isu-zu, Je-ep, Lexus, Nis-san, Rom-eo, Scion, Subaru, Toyota, Suzuki, atd.
Zpětná vazba :
1. Co to může dělat více s speciální funkce pro Toyota, Honda, Sci-on. Ale protože to je původní rozhraní a software cena je ok za to 2. Takže teď vpecker je dobré becuause je dokonce ještě rychleji, pak spustit a originální, za dobrou cenu, ale ani blízko delphi nebo spustit, protože funkce, že to nemůže udělat. 3. Testováno dnes na K-ia Ce-rato benzín,a konečně nějaký výsledek to mít možnosti, jako je spuštění idiag pouze jedna funkce tam není a že je brzdová kapalina krvácení,všechny ostatní funkce jsou stejné. Zatím všechny auta, které jsem otestoval tenhle je první, který vyvolených některé další funkce.. 4. Snažil jsem se dnes na VW Golf MK IV 1.9 tdi, mít spoustu funkcí, tentokrát ještě více pak spustit idiag,to mít i s průvodcem funkcí, a spoustu speciálních funkcí, a přihlásit se, že je první, že vpecker funguje ještě lépe.. 5. Testoval jsem dnes na ASTRA J 2011 1.7 cdti wroks ok,chybět speciální funkce ne moc, ale ok. Ale to funguje až do roku 2011,. 6. B-M-W 530d E60 motoru připojit , ale pouze čtení/vymazat chybové kódy a živá data, servisní reset (Testováno) Vpecker může dělat vstřikovač cooding pro část modelů Toyota.
VPECKER Easydiag Připojení k Pad :
VPECKER Easydiag Připojení k Notebooku :
VPECKER Easydiag Jazyk : angličtina a španělština Záruka : Dva roky zdarma pro VPECKER výměnu hardwaru a životnost údržby. VPECKER Easydiag Specifikace : Operační Systém : Win XP~win 10 Procesor : ARM 32-bit Cortex procesor Komunikace : 802.11 b/g Wireless LAN Vstupní Napětí : DC 8-18 V Provozní Teplota : -10 až 70 C(14 až 158 F), Relativní Vlhkost : Skladovací Teplota : -30 až 120 C(-22 248 F), Relativní Vlhkost : Rozměry : 150 mm (5.91") * 94 mm (3.70") * 40 mm (1.57") Jednotka Hmotnost : NW : 0.07 kg (O. 154lb) GW : 0.166 kg (O. 366lb) Protokoly : UDS, ISO 9141-2, K/L lins, SAE-J1850 VPW, SAE-J1850 PWM, ISO 11898 MŮŽE ISO 15765-4, Vysoká rychlost, Střední rychlost, Nízké rychlosti a Jeden drát MŮŽE.
VPECKER Easydiag Podpůrné Vozidlo seznam byl aktualizován již, pokud se vám bougth tento předtím, aktualizovat svůj nástroj online
VPECKER Easydiag Vozidla Pokrytí : 1. USA Chrysler, Ford, spojené státy G-M, Je-ep, Sc-ion 2. Evropské : Abarth, Alfa para, para As-t, A-udi, Bentley, Mer-ce-des

R

Produkty v kategorii