.

.

Doprava zdarma Model Stavebnice Puzzle Robot Číšník Osvítit Vzdělávání Shromáždění, Děti, Hračky, 3d kovový model, chlapec, dívka, dárek

Doprava zdarma Model Stavebnice Puzzle Robot Číšník Osvítit Vzdělávání Shromáždění, Děti, Hračky, 3d kovový model,

Kč 139.80
Částka


Doporučená důvod dítě při pohledu na výkresy, krabice rozptýleny částí, sestavených do kompletní autíčko. Tak, aby bylo dosaženo účelu školení schopnost dítěte praxi dítěte zvědavost o věcech. Schopnost jemných pohybů prstů a rukou a očí koordinace cvičení dětí rozvíjet dětský trpělivost. Děti v procesu kompletace hraček, jako mistr řemeslník, každý krok pečlivě a pokusit se udělat to lépe. Po dokončení sestavy, budou více vážit své vlastní hračky. Tento produkt má malé příslušenství, 8 let pod vedením využívání dětí pod vedením dospělých. Příslušenství funkce, hrany leštěné kovové části zpracování, nebojte se o dítě je ručně broušené! Pouč/Puzzle kompletace hraček Na trh řadu high-tech hračky jsou četné, tyto produkty, i když s vysokou technologií "po zuby ozbrojený", vynikající vzhled, dokonalé, ale značně zanedbané děti, myšlení a praktikování procesu. Nyní děti každý den tráví hodně času na hraní s tablet Pc a chytré telefony, dělají dítěte ruce operace, mozek, tvůrčí schopnosti, je stále více a více slabý. "ŽEHLIČKA COMMDER" hračka dítě dal létající tvůrčí prostor, výběr z tvůrčí osobnost. Historie produktu hračka vznikl ve Spojeném království. V roce 1898, v Liverpoolu, Frank Hornby pro své dva syny, a vynalezl první kus šroubu, matice šití kovové kombinaci hračky. I když proměnlivosti života, do současnosti, tvar a velikost jeho hračka konektory nejsou změněny. Pojďme společně budovat a děti patří k jejich hračky Tato hračka má zametl svět, výrobků zapojených do letadla, strojírenství vozidla, automobilový průmysl, motocykl, tříkolka, Trojské koně, větrný mlýn sestavit statický model, stejně jako ultra vysoké obtížnosti dálkové ovládání stylů, zvyklí na montáž plastové trojrozměrné puzzle přátelé, můžete změnit chuť, zkuste kovové trojrozměrný model puzzle obtížnost vyšší Oh, absolutní zkouškou vaší inteligence a schopnosti, sestavené jako vynikající sbírku nábytek, a tak co, rychle rozebrány.
ČKD běžný problém, Proč některé díly jsou ohnuté? Protože to je slitina může být ohnuté v procesu přepravy. Vás požádat, abyste stisknout to, že bude moci obnovit původní vzhled. Proč jsem zjistil, že některé díly nejsou správně během procesu montáže? Jsme se dozvěděli od některých zákazníků, že někdy nastane tento problém. Protože některé části jsou velmi podobné, takže když si sestavit, je třeba pečlivě rozlišovat. Pokud zjistíte, chyba instalace na konci, prosím, zkontrolujte nainstalované doplňky. Budete moci zjistit, kde jste na špatném místě. Děti v instalaci tato hračka je, zda musí být v doprovodu rodičů? Pokud vaše dítě sestavuje tuto hračku poprvé, doporučujeme, aby rodiče doprovázet své děti společně. Protože ŽELEZO COMMDER slitiny stavební bloky, aby se více obtížné než montované plastové trojrozměrné puzzle. Ale vy a vaše děti mohou mít spoustu zábavy v procesu instalace! Protože je to hodně dílů, doporučujeme vám nejprve použít krabice dát díly dohromady, a pak shromáždění. Někdy dostáváme zákazníka, aby odrážely, že nedostatek částí problému. Našli jsme to, protože oni ztratili částí během jejich montáže. Poradíme vám, jak dát všechny díly ve velké krabici, když si sestavte hračku, a vyhnout se ztrátě dílů. Také se nedají otevřít všechny části obalu ve stejné době, kdy budete potřebovat v procesu montáže, jdete otevřít jeho obal vaku.
Většina našich výrobků nemají původní obal. Budeme vybrat nejvhodnější balení podle výrobků, které kupujete. Ujistěte se, že naše výrobky jsou dodávány do vašich rukou.
1.V současné době můžete platit pomocí Visa, Master Card, Western Union, QIWI, Maestro a bankovní převod.
2.Pokud shipp s DHL,Fedex,UPS,náklady mohou být sjednány znovu, než příkazy.
3.Platba a cena není včetně,místní poplatky nebo jakékoliv jiné dovozu poplatky
4. Uveďte vaše speciální požadavky (hodnota prohlášení,atd.)
5. V zájmu zajištění recevie váš produkt jsou bez daně při dovozu, Každý pozemek bude deklarovaná hodnota méně než $20,pokud nás budete potřebovat v deklarovat nižší hodnota,prosím, zanechte vzkaz v objednávce.Je-li účelem celní úřad zjistí, že balíček potřebuje vybírat daně a poplatky, prosím, platit daně a poplatků se místní zvyky.
6.Pokud máte nějaké dotazy na platby, můžete kontaktovat Aliexpress on-line zákaznický servis.
klikněte na
Položky budou dodávány přes Ali Express standard shipping (>$7), nebo malé paket(
1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2. Objednávky zpracovány do 24-48 hodin po ověření
3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.
4. Naše výrobky jsou vzaty v druhu, stejně jako je to možné ukázat vzhled výrobku. Nicméně, vzhledem k různé obrazovky mají různé účinky,Takže prosím, převažují v naturáliích, obrázek je pouze pro referenční
5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Také některé události vyšší moci faktory (např. : zemětřesení, sněhové bouře, povodně, státní převrat, stávky a tak dále) faktory, bude mít vliv na doručování balíků času.
1.

R

Produkty v kategorii