.

.

Riverstones volné korálky kulatý kámen 10mm DIY 15 palců fit ženy šperky design náramek&náhrdelník možnosti barev

Riverstones volné korálky kulatý kámen 10mm DIY 15 palců fit ženy šperky design náramek&náhrdelník možnosti barev

Kč 144.00
Kč 189.20
-24 %
Částka


Poznámka : na obrázku kvůli osvětlení či úhlu pohledu, s takovou může být zkreslená, doufám, že chápete!!!
Poštovné a doprava :
Projekt bude odstranit přepravní 7-14 pracovních dnů po zaplacení
Všechny položky budou odeslány na adresu uvedenou kupujícím, prosím, potvrďte yourpayment.
Máme loď přes China post. Někdy jsme se vybrat jiné přepravní podle tocustom podmínky ve vaší zemi.
To obvykle trvá asi 15-30 dní přijímat objednávky (většinou v 15-20 dní, pokud thespeed je pomalý, obdržíte do jednoho měsíce), ve skutečnosti závisí na onpostal proces.Pokud jste v Itálii, Španělsko, Jižní Amerika a Střední Východ, to bude trvat více než 30 dní, nebo i déle.
Vezměte prosím na vědomí, že dodací lhůty se může lišit, zejména ve špičkách.Někdy může trvat dlouhou dobu, vzhledem k místní plánování, zpoždění nebo jiných důvodů.Prosím, zrušil dostatek času pro dodání a kontaktujte nás, pokud máte notreceived, projekt. Prosím, kontaktujte mě, dám vám rozumnou arrangementand vysvětlení, může být vhodné prodloužit čas dodání, prosím, předložit spor. Vážení kupující, doufám, že pochopili. Děkuji moc!!!!!
Zpětná vazba a kontaktujte nás :
Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, udělej mi laskavost, zanechat pozitivní pěti hvězdičkové hodnocení zpětnou vazbu. Jsi dobrá zpětná vazba je velmi ceněn.
Pokud si myslíte, že nebudete opustit svou pozitivní zpětnou vazbu, prosím, cítit se pohodlně, dejte mi vědět. Dám vám dobré řešení.
Byl bych rád zodpoví jakékoliv dotazy můžete mít, tak prosím neváhejte a kontaktujte mě. Udělám všechno, co můžu ne později než 24 hodin zpět k vám, doufám, že jsme všichni měli dobrý čas!!!

R

Produkty v kategorii