.

.

Karburátor Guma Adaptér Přívod Sacího Potrubí Pro Mikuni VM24 OKO KOSO Keihin PE28 28mm 30mm Motocross Motocykl Dirt Bike

Karburátor Guma Adaptér Přívod Sacího Potrubí Pro Mikuni VM24 OKO KOSO Keihin PE28 28mm 30mm Motocross Motocykl Dirt

Kč 139.00
Kč 159.80
-13 %
Částka


Stav : 100% Zbrusu Nové, nepoužité Snadná instalace Barva : Jako Obrázky Materiál : Guma
Jiné Velikosti Jako Obrázky Specifcation : Všechny výrobky budou kontrolovány ve velmi dobrém stavu, před balíček. R eminder : Prosím, zkontrolujte ji opatrně, aby se ujistěte se, že to je oblek pro vaše. Fit : Fit pro MIKUNI KEIHIN OKO KOSO 28 mm 30mm Karburátor
Nekupujte, Pokud nechcete Potvrdit, Můžete Je Použít, Zeptejte se Nás Pro Detailní Výkres Zkontrolovat, zda Jsou Kování.
Obdržíte Položky Stejné Jako Obrázky. Možná Trochu Rozdíl O Barvu, Jako Světlo Během Fotografování.
Dovozní Cla, Daně A Poplatky Nejsou Zahrnuty V Položce Cena, To Znamená, Že Lodní Společnost Bude Účtovat Tyto Poplatky Od Vás, Pokud Chcete Získat Položky
Dodací Lhůta Takto :
Možná Tam Budou Nějaké Zpoždění Jako Rejdařská Společnost Nebo Celní, Přeji Vám, Kontaktujte Nás, Pokud Zpoždění, Ale Ne Otevřít Disputs Protože To Není Naše Chyba
Když Vyberete Na Příspěvek Od Express, Někdy, Budeme Psát Kurýra, Který Jste Vybrali, Protože Tam Bude Nějaký Problém S Celní Odbavení, A Možná, Že Dodací Doba Není Nejrychlejší.
Prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit.
Návrat položka musí být v původním stavu, poslal zboží zpět na adresu jsme vám říct.
Kupní cena bude vrácena, ale přepravní náklady a není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl ,kupující musí dovolit návratu přepravní náklady .
Kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují přepravní náklady nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, vynechal balíku od přepravní společnosti , špatné kvality nebo produkty jsou rozbité při přepravě(vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků).
Alipay je Preferovaný. T T ,Západní Unie ,Paypal také přijatelné.
Jako naše dobré kupující, chtít, můžete nám pozitivní zpětnou vazbu poté, co obdržíte naše vysoce kvalitní produkty. Máme vždy slevu nebo dárek pro druhé-koupit zákazníků, kteří nám dávají pozitivní zpětnou vazbu.
Ukázali jsme, přepravy k zákazníkům, takže se nemusíte nechat nás negativní zpětnou vazbu, pokud váš balíček dorazil pozdě, že je to způsobené přepravní společnosti.
Neváhejte a napište nám, pokud nějaké dotazy, odpovíme do 12 hodin. Nejdou otevřít spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu snadno , věřte nám a napište nám přímo , všechny problémy mohou být vyřešeny.

R

Produkty v kategorii