.

.

BLN-1 BLN1 Baterie pro Fotoaparáty Olympus OM-D E-M5 II 2 E-M1 PEN E-P5 Dobíjecí

BLN-1 BLN1 Baterie pro Fotoaparáty Olympus OM-D E-M5 II 2 E-M1 PEN E-P5 Dobíjecí

Kč 198.00
Částka

BLN-1 BLN1 Baterie pro Fotoaparáty Olympus OM-D E-M5 II 2 E-M1 PEN E-P5 Dobíjecí
Balení obsahuje : 1x BLN-1 akumulátor; vezměte Prosím na vědomí, tato baterie nelze nabíjet pomocí Olympus originální nabíječka, prosím, použití nebo jakékoli jiné třetí strany nabíječka.
Rysy : Prémiové Li-Ion Buňky; Absolutně žádný paměťový efekt, takže můžete nabíjet baterii kdykoliv; Nízká impedance design baterie; 12 měsíců záruka.
Tento BLN-1 baterie funguje dobře pro následující Olympus s modely fotoaparátů :
Olympus OM-D E-M5, Olympus E-M5
Olympus OM-D E-M5 II, Olympus E-M5 II
Olympus OM-D E-M1, Olympus E-M1
Olympus PEN E-P5, Olympus E-P5
Teplé oznámení : pokud jde O Způsoby Dopravy (1). Běžná Pošta je nejvíce ekonomické, ale to není sledovatelné, když je opustila Čínu. Žádné sledování informací v cílové zemi, obvykle dokončit dodání do 2-4 týdnů, pokud nechcete dostat balíček do 35 dnů, prosím, kontaktujte nás. Důrazně doporučujeme vybrat Aliexpress Standardní Způsob Dopravy nebo Express. Pokud se chcete dostat zboží rychle, prosím, laskavě si vybrat Expresní Přepravní Cesty(DHL/Fed Ex/UPS/TNT/EMS/E-EMS); (2). Vezměte prosím na vědomí, že po účinnosti nejsou stabilní, někdy to může dokončit dodání do 2-4 týdnů, ale někdy to může potřebovat 5-8 týdnů. Zejména jihoamerických zemí zvyky jsou velmi těžké, i když pozemky dorazí místní zemích, balíčky mohou být stále držel celními několik týdnů. Pokud se nechcete dostat balíček do 30 dnů, prosím, laskavě zavolejte váš místní post office, nebo, kontaktujte nás, pak budeme kontrolovat to pro vás. (3). Baterie jsou brány jako nebezpečné systému položky, je těžké lodi, můžeme doručit Poštou, které si vyberete, budeme vybírat nejlepší přepravní cesty pro baterie položek podle našich nákladní vpřed je profesionální poradenství; (4). Můžeme loď položky tím, Nizozemsko Post, Švédsko Poštou nebo jiný způsob dopravy zvolíte "loď tím, že Prodávající Způsob Dopravy". Pro AC napájecí adaptér Plug. Znamená to, že typ USA, 2 byt pin konektor; EU znamená, Evropského typu, 2 kola pin konektor; UK znamená Spojené Království typ; AU znamená, Austrálie typu. Normálně, prohlašujeme, že výrobek hodnota menší než skutečná hodnota na celní prohlášení, jsou-li dodávány leteckou poštou, aby se zabránilo celní poplatek pro vás. A nebudeme účtovat žádné místní tarif. Pokud máte nějaké konkrétní poptávky, prosím, kontaktujte nás před odesláním. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější. Vaše pět hvězdiček pozitivní zpětná vazba bude vysoce ocenil. Negativní zpětnou vazbu nic neřeší a bude to špatně ovlivnit našem obchodě, pokud tam je nějaká otázka, prosím, jen neváhejte a dejte nám vědět, jsme vždy ochotni pracovat na věci, tisíceré díky za vaši pozornost
Dodavatel Slib Vrací : snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, z jakéhokoli důvodu. Plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná. Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. Po obdržení zboží, vrátíme vám ihned. Záruka a Údržba : nabízíme 1 měsíc výměna a 6 měsíců údržbu záruky. Položky mohou být nahrazeny během prvního měsíce nebo zachovány pro první rok. Kupující je odpovědný pouze za dopravu zpět poplatky za záruky položky. Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naše (prodávajícího) zpáteční adresu a napsat "dar" na dodací detail listu. Prosím, použijte pravidelné poštovní služby a pošlete nám sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

R

Produkty v kategorii