.

.

HARBLL 10KS Dveře Auta Stráž Deska Strip Stabilizátor Bílá Spona Upínací Svorka, Použitelná pro Honda Plastový Zip

HARBLL 10KS Dveře Auta Stráž Deska Strip Stabilizátor Bílá Spona Upínací Svorka, Použitelná pro Honda Plastový Zip

Kč 119.00
Kč 125.20
-5 %
Částka

Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Pošleme položky s 3-7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky, dutles, a daně pro importatio do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel Vrátí :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky se během 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by se ujistil, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.
Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti obnovit přepravní poplatky vrátit položky. Barevný Nesoulad :
Rozdíly v barvě, může být některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd.
Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, aby zjistili, zda vrátit nebo vrácení peněz je možné
Zpětná vazba :
Vaše hodnocení a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

R

Produkty v kategorii