.

.

100ks 20mm korkovou zátkou zkumavka čepice doprava zdarma

100ks 20mm korkovou zátkou zkumavka čepice doprava zdarma

Kč 455.00
Kč 500.00
-9 %
Částka


100ks 20mm korkovou zátkou zkumavka čepice doprava zdarma
oblek pro 20 mm testovací trubice
POZNÁMKA : pokud chcete, aby ostatní velikosti a větší množství,pls kontaktujte mě pro podrobnosti !!!
Přepravní Podmínky :
Budeme Odesílat Vaše Objednávky v Rámci 2 dny Poté, co Jsme Obdrželi Vaši Platbu. Vyberte Si Prosím Přepravní Jste Chtít.Pro Lodní dopravu, Jsme chtěli Představit Podrobnosti Pro Vás Zde :
(1). Doprava Zdarma China Post Air Mail. Pokud Jste Ochotni Použít Expresní Doprava, Musíte Zaplatit Příplatek Na Objednávku.
(2). E-balík je Pouze Pro NÁS Zákazník, To Trvá asi 12 Až Dorazí .
(3). China Post Air Mail je Poslat Většina Zemí, To Trvá asi 30 dnů, Aby se Dospělo.
(4). Pokud se rozhodnete EMS/DHL/UPS Shipping, To Trvá 5-8 dny, Aby se Dospělo. Pro Produkt, Který Patří Baterie, doporučujeme Jste Se rozhodli, EMS Doprava. DHL a UPS Má Přísné podmínky Pro Baterie Pořadí.
(5) Tak, Aby Kupujícímu Z Brazílie, Pokud se rozhodnete EMS/DHL/UPS Shipping, Prosím, Kontaktujte NÁS Před odesláním A Nabídnout Nám Své Daňové Číslo, Jinak nemůžeme Poslat To S Rychlejší Dopravu. Děkuji
Zákazník Odbavení :
Budeme Psát Nižší Hodnotu Na Balení, aby se Zabránilo Vyrábět Tarify. Každá Země Má Různé Tarify Politiky, Omlouváme Se, Nejsme Zodpovědní Za Odbavení Zákazníků. Laskavě Upozornění!
Pokud Chcete nám Napsat Podrobnosti o Výrobku na Obalu, jak Chcete, Pošlete Prosím Zprávu na nás V Prvním okamžiku, Když uděláte Objednávku.
Po-Prodejní Servis :
Jsme Profesionální Obchodní Společnost. Nabízíme Dobré Po-prodejní Servis Pro Vás. Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz Ohledně Našich Produktů Nebo Služeb, Laskavě Pošlete Zprávu Pro NÁS. My Vám Odpovíme Vám co Nejdříve.
Zpětná vazba :
Pokud Jste Spokojeni S Naším Výrobkem, prosím Zanechat Plné hvězd a Dobrou zpětnou Vazbu Pro nás. Vaše Zpětná vazba nás přiměje DĚLAT to Lépe V Další. Díky!!!

R

Produkty v kategorii