.

.

30 frekvence vibrace klitorisu sucker magic wand masér bradavky sucker Prsa stimulace g spot vibrátory pro ženy

30 frekvence vibrace klitorisu sucker magic wand masér bradavky sucker Prsa stimulace g spot vibrátory pro ženy

Kč 388.00
Kč 408.00
-5 %
Částka

30 frekvence vibrace klitorisu sucker magic wand masér bradavky sucker Prsa stimulace g spot vibrátory pro ženy, Silikonové 30 oddíl frekvence vibrační 163*55 MM 1. 12 měsíců záruka. Koupit s důvěrou (s výjimkou acces Hot sexy oblečení, hračky, divadelní představení páry kostýmy, Ženy, Sexy spodní Prádlo, sex hračky pro couplessories)
2. Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 7 dnů po obdržení. Nenechte si otevřít spor bez komunikace. 3. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 15 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte naše poté, služby, zaměstnanci, dříve než jej vrátit. 4. Pokud položka je vadná do 1 měsíce, budeme rameno JEDEN ZPŮSOB, nákladní zaslání náhradní po obdržení vrací. Nebo nabídnout vrácení peněz (nezahrnuje dopravné) po obdržení vadné položky. 5. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Budeme Opravit to pro vás po obdržení vadné položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.
Jsme velkou péči balení každý detail, aby bylo zajištěno bezpečné přepravy k vám .Proto, prosím, zkontrolujte, zda balíček před podpisem přijímat ji, pokud je to rozbité nebo poškozené, můžete provádět záznam s dopravcem. Zároveň si můžete vyfotit a poslat k nám, budeme řešit problém pro vás na poprvé.
1. Chcete-li zajistit, že obdržíte při nulové nebo minimální daň, mohli bychom prohlásit za "hračky/dárky" s nízkou hodnotou 2. Možná objednávka bude účtován dodatečná dovozní cla. Daní nebo jiných celních související poplatky. 3. Dovozní cla, Daně nebo jiné celní poplatky budou shromažďovány rejdařská společnost při dodání. 4. Dodavatelé nejsou odpovědni za zpoždění způsobené celní vaší země. 5. Dodatečné náklady nebo zpoždění může dojít během mezinárodního obchodu. Jsme upřímně doufám, že nechcete používat dodatečné náklady na dovoz nebo celní odbavení zpoždění jako důvod k požadování náhrady nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu. 1. Všechny produkty jsou 100% originální, NOVÉ a testovány před odesláním. 2 .Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, Prosím, zanechte nám 5 hvězdiček zpětnou vazbu. 3. Pokud máte nějaké problémy nebo otázku týkající se vašeho transakce prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakýkoliv typ zpětné vazby. 4. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslat svůj e-mail nebo stížnost na náš manažer.

R

Produkty v kategorii