.

.

4pieces/set DENSO Auto Zapalovací svíčka Pro BMW 323i E36 323i/323Ci E46 325i E36 325i E46 328i E36 Iridium Platinum IK20TT

4pieces/set DENSO Auto Zapalovací svíčka Pro BMW 323i E36 323i/323Ci E46 325i E36 325i E46 328i E36 Iridium Platinum

Kč 639.00
Kč 673.00
-5 %
Částka


TT PRO JEHLY
ZVYŠOVAT RYCHLOST A VÝKON ÚČINNOST PALIVA O 1,2%!ČÍM VÍCE BUDETE JEZDIT ,TÍM ÚSPORNĚJŠÍ BUDE.
Iridium Gold TT, zapalovací svíčky Iridium platinum zapalovací svíčky modernizované verze,také známý jako dvojité jehly Iridium platinum zapalovací svíčky.TT,zapalovací svíčky pro strukturu jehly,než obyčejné zapalovací svíčka výkon je vyšší,průměrná délka života je delší!
Model zdvihový objem Válce Kód Motoru Specifi kace Od Do mm rr mm yy 323i E36 2.5 L I6 M52 MPFI, DOHC, 24 V 12 95 02 02 323i/323 Ci E46 2.5 L I6 M52 MPFI, DOHC, 24 V 09 98 10 00 325i E36 2.5 L I6 M50 MPFI, DOHC, 24 V 04 91 09 95 325i E46 2.5 L I6 M54 MPFI, DOHC, 24 V 10 00 02 07 328i E36 2.8 L I6 M52 MPFI, DOHC, 24 V 06 09 00 95
Pro PIN design 0,4 mm Středové elektrody +0,7 mm v závislosti na zemi elektroda zapalovací Přesnost, rychlý, síla nohou urychlit rychle, šetří palivo. Vysoký výkon, Dlouhou životnost zapalovací svíčky, životnost 100 000 km Více anti-znečištění a Zelenější zemi elektroda byl použit platinový, aby se jeho trvanlivost a odolnost vůči korozi bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. Vysoké, jako jsou vznětlivost nikl plug dopadu tenký průměr na obou stranách elektrody nové slitiny niklu dosahuje tenký průměr na obou stranách elektrody, zlepšení spalování, zvýšení plamen rozvoje Důvodů, proč na Ni-TT plug kryt pro jiné Nikl zástrčky Ni-TT plug kryt pro jiné standardní svíčky díky své vynikající jako jsou vznětlivost (plamen jádra se šíří snadno). Zlepšuje rychlost a výkon 1.1% zlepšení v torqueboosts koní o 1,1*1. Zlepšení točivého momentu motoru znamená větší dynamiku! Usnadňuje plynulé jízdy, i když je vystaven zatíženíjako lidi nebo zavazadla-na horní *1 Horsepower výpočet rovnice : výkon=moment X rotace frekvence × 0.001396 *Všechna data jsou poskytována Denso. Všechny odkazy na standardní svíčky viz Denso produkty. Lepší účinnost paliva Zlepšuje účinnost paliva o 1,2% ! Čím více budete jezdit, tím úspornější je! Účinnost paliva je podpořena spolehlivé, jako jsou vznětlivost. Spotřeba paliva je snížena, a vozidlo může běžet déle na stejné množství paliva. * Všechny údaje uvedené je poskytována Denso. Všechny odkazy na standardní svíčky viz Denso produkty.
Srovnání DENSO a Falešné
1、Terminálu genuine DENSO zapalovací svíčka Terminál má lesklý povrch. 2、 Značení
Falešný DENSO zapalovací svíčka Tištěné formulace může být oškrábat. 3、Bydlení
Falešný DENSO zapalovací svíčka Špatná povrchová úprava. 4、Šrouby A Elektrody
Falešný DENSO zapalovací svíčka Špatné vlákno, jakosti a provedení. 5、Keramický Izolátor
Falešný DENSO zapalovací svíčka Špatně vyrobené keramický izolátor s viditelné vzduchové bubliny v pasti uvnitř, které ovlivňují odvod tepla schopnosti. 6、Středové Elektrody skutečné DENSO zapalovací svíčka má měděné jádro středové elektrody s vynikající tepelnou vodivost. Falešný DENSO zapalovací svíčka nemá, udržení tepla, které způsobuje zhroucení.
DENSO Zapalovací svíčka obsahuje měděné jádro
Rychlý odvod tepla Měď je výborný vodič tepla. Vysoká teplota teplo je rychle odváděno pryč z centra-elektrody, aby se zabránilo roztavení.
Pomalý odvod tepla Absence mědi-jádro středové elektrody má za následek špatný odvod tepla schopnosti. Dlouhodobé užívání způsobuje ztrátu výkonu v důsledku nadměrného hromadění tepla. To má za následek roztavení země elektrody, nakonec vést k vážnému poškození motoru.
Stejně jako v Denso Čínské společnosti omnibus - Denso (Čína) Investment Company Limited byla založena v roce 2003 DENSO jednotky jsou některé z předních světových auto díly a systém dodavatelů, DENSO poskytnout diverzifikované výrobků a po-prodejní servis, včetně automobilových klimatizací a topných systémů, automatizační a řídicí elektroniky a paliva systém řízení, chladič, zapalovací svíčky, kombinace přístroje, filtry, průmyslové roboty, telekomunikační výrobky, zařízení pro zpracování informací. Tam jsou 21 produktů na světě, se umístila první.
Produkt obal
Profesionální balení, produkt double-vrstva, balení, záruky, bezpečnost v dopravě
Poštovné a Předání Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu. Budeme volit přiměřený způsob dopravy pro vás, ale vzhledem k sezóně, počasí, festivaly, dodání, čas se bude zvyšovat.Pokud youcannt počkejte,Prosím, dont vybrat tuto zásilku termín. FRefund a Návrat snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. Prosím, kontaktujte nás do 14 dnů.Pokud tato položka je ve svém držení více než 14 dnů, je považováno za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. doufám, že můžete pochopit.Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, je váš důvod pro návrat, a vaše Aliexpress ID. My vám vrátíme peníze po obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty. Můžete také zvolit mít náhradní. Zpětná vazba necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU, jakmile Aliexpress nám umožňují opustit zpětnou vazbu. Jsme srdečně rádi, aby vám satisfysolution. Pokud máte rádi náš bod, srdečně očekává, že svých pět hvězd zpětnou vazbu. Budeme pracovat tvrději, aby vám uspokojit služby.Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás,díky moc. při nákupu! Pokud si nejste jisti , uveďte, prosím, VIN číslo na nás, pomůžeme vám choosethe správný ve 12 hodin!
Peking Easy Sup Technology Limited. je

R

Produkty v kategorii