.

.

200pairs sexy pár v Kostky 16mm Zábavné Deskové Hry sexy erotické milovníky kostky noční Bar KTV Zábava pro dospělé Hry Kostky

200pairs sexy pár v Kostky 16mm Zábavné Deskové Hry sexy erotické milovníky kostky noční Bar KTV Zábava pro dospělé

Kč 2316.60
Částka


Název : sex pár Kostky 16mm Zábavná Desková Hra milovníky sexu erotické kostky Noční Bar KTV Zábava pro dospělé Hry Kostky
Specifikace : 16 MM,
materiál : obyčejný plast (PMMA)
Hmotnost : 9 gramů
Balení : OPP taška, uzavření
model : bílá
Tato cena je 2ks(2ks je 1pairs)
Kostky, obsah :
Kostky : VYHODIT, LÍZAT, POLIBEK, DOTEK, SÁT,?
B kostky : STEHNA, RUCE, PUPÍK, UŠI, KRK, RTY
Doprava :
1. Pokud jste adresa je neoficiální, nejsme zodpovědní za to. Je to velmi bezpečná služba dveří ke dveřím, většina země nikdy problém s custom. (Prosím, nechte svůj telefon, aby se nechal poštovní personál s vámi spojit) pokud je vaše adresa patří do "jiné země", prosím, spojte se se mnou vědět o zprávu z lodi náklady.
2.v normální, čínské letecké pošty je o 9-18 pracovní dny. Ale to může být asi 45days, v případě, že je vlastní problém, nebo vaše adresa je vzdálené místo, nebo vaše země pošta potřebují více času pro odeslání e-mailu .
3.v normální, EMS air mail je asi 7-15 pracovních dnů, ale to může být asi 30 dnů, pokud tam je vlastní problém, nebo vaše adresa je vzdálené místo, nebo vaše země pošta potřebují více času pro odeslání e-mailu .
4.pro čínské letecké pošty, to není obdržel asi po 18bussiness dní pro EMS air mail, to není přijat po asi 13 bussiness dnů, prosím, spojte se s námi, nechte nás zeptat se na čínské poště zkontrolovat detail . je mi velmi líto, způsobit nepříjemnosti, děkuji vám.
Kupující Poznámka
1.to je lepší pro kupujícího, aby si detailní zobrazení položky popis před nákupem.
2.pokud zjistíte něco, co nechcete pochopit , prosím, spojte se se mnou , můžete si vybrat "na chatu" nebo "systém" e-mailem, odpovím ti hned, jak budu moct.
3.když se dostanete položky,pokud není žádný problém,prosím, pomozte mi potvrzení objednávky ,a dej mi pozitivní zpětnou vazbu s 5 full hvězda.děkuji
4.když se dostanete na položky,pokud se najít nějaký problém,prosím, nenechávejte negativní nebo přírodní zpětnou vazbu přímo ,prosím, spojte se se mnou, aby mi dal šanci to zvládnout pro tebe , protože vaše spokojenost je naše snaha.děkuji.
Naše podnikání návrat politika :
1.Kupující má možnost vrátit to do 7 dnů, pokud se vám nelíbí to, nebo jakýkoli jiný problém. Kupující je povinen nás kontaktovat do 7 dnů ode dne doručení získat Zpáteční Autorizační před vrátit položku jinak, návrat bude odmítl.
2.Poštovné a balné je nevratné.
3.Kupující platí zpáteční lodní dopravy.
4.Požádat o vrácení kontaktujte nás prosím
5.Všechny výnosy musí doprovázet všechny obalu a zahrnují veškeré příslušenství, které doprovázejí zásilku. Vyhrazujeme si právo odmítnout veškeré výnosy, jsou-li správné pokyny nejsou dodržovány.

R

Produkty v kategorii