.

.

Zdarma shiping20cm šířka-2ydrs/lot růžové a červené lesklé, hedvábné květinové Výšivky krajky trim pro oděvy a svatební dekorace 1653002

Zdarma shiping20cm šířka-2ydrs/lot růžové a červené lesklé, hedvábné květinové Výšivky krajky trim pro oděvy a svatební

Kč 176.00
Kč 196.00
-10 %
Částka


Vítejte v našem obchodě 1.Smíšené aby je vítán ,každý design tlačítko MOQ 2.Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd, na zprávy, když budete platit pro nás. 3. Máme loď položku přes EMS,CHINA POST,EPACKET, DHL, UPS, FEDEX, TNT nebo Hong Kong Post.
4. Doprava,
a. Výběr jako váš požadavek. Prosím, zkontrolujte, zda poštovné a Balení seznam podrobnosti.
b. Pro dispečink hladce a rychle. Můžeme loď předmětů prostřednictvím jiné kurýrní službou. Rozhodnutí z nás je konečné. 5. Doba dodání : ). S cílem zajistit, že obdržíte svou objednávku bez daně při dovozu, Budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou.
b). Tato nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla.
c). Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Návrat Politiky : Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna. Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky. To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky. Zpětná vazba 1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal. 2. Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase a my se pokusíme v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni. 3. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu. Budeme vám vděční, pokud byste nám může dát PĚT STARSof Podrobné Prodávající Hodnocení. Pokud máte jakékoliv dotazy, a myslím, že náš produkt a služby, ne za PĚT HVĚZDIČEK, hodnotit, prosím, kontaktujte nás nejprve, než budete hodnotit nás. Děkuji moc za vaši spolupráci. O Nás 1.Pro nic o produktu, velkoobchodní cena, doprava nebo stav objednávky, prosím, kontaktujte nás. 2.Prosím, vždy zahrnují Položky#, uživatelské jméno a e-mailovou adresu na váš e-mail. 3. Naše reakční doba : do 8-10 hodin.

R

Produkty v kategorii