.

.

BigBigRoad Pro Toyota crown Auto wifi DVR Video Rekordér skryté instalace Novatek 96655 FHD 1080P auto dash cam black box

BigBigRoad Pro Toyota crown Auto wifi DVR Video Rekordér skryté instalace Novatek 96655 FHD 1080P auto dash cam black

Kč 1286.00
Kč 1512.80
-15 %
Částka

Big Big Road Pro Toyota crown Auto wifi DVR Video Rekordér skryté instalace Novatek 96655 FHD 1080 P auto dash cam black box AUTO DVR Kompatibilní Podmínkou, Vhodné pro níže 9 závorkách, jak je znázorněno. Detail produktu, Prosím, na vědomí, velikosti,pokud nemůžete ujistěte se,fotit zpětného zrcátka pro mě. Výkonný IC : Novatek 96655 Novatek 96655 zajistit, Smyčka Nahrávání, můžete nastavit video jako fragment 3 minuty / 5 minut / 10 minut. To přepsat fragmenty, zaznamenané předtím, než, pokud úložiště je plné . Podpora 2 G - 32 G Micro SD kartu . Video 1080 P, Full HD rozlišení, Široký zorný Úhel Noční vidění SONY IMX 322 1/3 CMOS senzor, podpora WDR, 170 stupeň úhel pohledu, F2.0 , 6 kusů sklenic fotoaparátu, přináší kvalitu videa tak, jak je uvedeno níže :
Podpora i OS a Android APP manipulace, Vestavěný Wi Fi modul, REALTEK RTL8189 ES, můžete sledovat živé video z DVR, nebo stahovat videa ,sdílet soubory z DVR do telefonu Android nebo i Phone přes wifi připojení. Postupujte podle následujících pokyn, aby vybavit si mobil s Aplikaci Final Cam. Nastavitelný Len 3 různých úhlů pro vaše nejlepší vidění pohled. Upravit len, jen s dotykem prstu. Není třeba pro nástroj. Vestavěný G-Senzor Vestavěný G-Senzor, Uložit důležité video, když pád,náhlé brzdění do zvláštní složky, aby se zabránilo to přepsal. Můžete ručně nastavit G-citlivost Snímače váš mobil. Funkce výrobku Typ Fotoaparátu : Single Fotoaparát,155 stupňů Ultra-wede Vizuální Úhel Zobrazení : Withour Senzor : 5 M sont 322 Senzor 1/3 světlo-snímací plochy režim Nahrávání : 1080p 1920*1080 30 snímků/sec 720p 1280*720 30 snímků/sec WVGA 848*480 30 snímků/sec VGA 640*480 30 snímků/sec Video segmentace čas : 3 minuty/5 minut/10 minut Formát Záznamu : Retroloop Nahrávání Obrázku : soubor ve formátu JPG maximální výstupní pixel : 120 megapixelů(4032*3024) Fotografický Režim : Smega pixelů Y/M/D/H/M : Podpora Audio : Mikrofon a reproduktor(ACC), vybavená Memorizer : TF karty podpora 32 GB max Baterie : Bez Jazyk : Čínština angličtina G-senzor : Podpora při kolizi auta nouzové uchovávání nemá být odstraněny Mic : Podpora nahrávání hlasu Noc Rec : Podpora může vidět lincese deska a Ulice Nampelate v noci! Anti-shake : Podpora 24h-vozidla monitorování : Podpora Cyklus nahrávání : Podpora 1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendů a svátků. Tranzitní doba se může lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám asp. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Doba Dodání : 1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM NÁHRADU NEBO VÝMĚNU na vás. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY. Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.
3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. 4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).
Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
1 . Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost. 2.To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

R

Produkty v kategorii