.

.

3 kusy Brambor, zeleniny cultivationplanting tašky, PE tašky Růst Pytle Zahradní Květináče & Plantážníci zahrada dodávky

3 kusy Brambor, zeleniny cultivationplanting tašky, PE tašky Růst Pytle Zahradní Květináče & Plantážníci zahrada dodávky

Kč 220.00
Částka


velké zeleninové květináč velikost 74*74*39cm
2 malé brambory velikosti : průměr 30cm, výška 38cm
diameter36*výška 46cm
size35*45cm
Doma Zahradní Květináč Funkce ; font-size : 13.333333969116211 px; line-height : 21.111112594604492 px; vertical-align : baseline; color : rgb(0, 0, 0);"> Doma zahradní květináč, různé styly, mohou být uspořádány zdarma kombinace.
Doma zahradní květináč může být symbolické výzdobu pro váš saloonm konferenční sál, studie; to také může přidat vnitřní přírodní krásy.
Stěny zahradní květináč nejen může přinést jedinečné zelené přírodní scenérie, pro sedan, ale také výrazně zlepšit vnitřní vzduch quanlity.
Lze použít vnitřní a venkovní!
Doma Zahradní Květináč Výhodou
1.Měkké černé plsti,lehký design pro snadný pohyb a zavěšení.
2.Velký prostor saver pro jednotky, balkony a malé prostory.
3.Visí na háčky na obou horním rohu, nebo dřevo tyč,jako obraz.
4.Pověsit ho v "dosahu"výška pro dospělé nebo děti.
5.Extermely prostor efektivní,ve srovnání s hrnci.
6.Skvělé vaue jako venkovní přítomen,a zahrady startovací pro děti a mládež.
7.Když je plná,má dostatek hmotnosti, aby bylo robustní ve větrných podmínkách.
8.Ideální pro bylinky,veges a květiny.
Závěsné zdi výsadbu tašky mohou být opakovaně použity, je dlouhá životnost, pro jednou, v půdách může být vylita, dát tašku na suché, složené a uložené v suchých podmínkách, připravit se na další re-použití!
Pěstování květin, zeleniny, jahod, chtějí tak trochu na to, co! Jednoduché a pohodlné, plné využití prostoru; neboj se, jíst jejich vlastní druh! Lianchu trávy všechny provincie!!
Široce používán v různých místech, zkrášlit prostředí, může být zavěšeny v každém místě, šetří místo! Zahraniční populární bestsellery!Ozelenění metodou pro přímé a jednoduché!
poznámka : Tato výsadba taška nemůže držet voda
pokud chcete vidět více fotografií,prosím, pojď do mého přítele store

R

Produkty v kategorii