.

.

Světelný Pvc Kapitola První Prapor , Medal Of Honor Druhé Vzduchu Mz 2010 Náramky Vojenské Odznaky

Světelný Pvc Kapitola První Prapor , Medal Of Honor Druhé Vzduchu Mz 2010 Náramky Vojenské Odznaky

Kč 35.00
Kč 44.00
-20 %
Částka


Světelný Pvc Kapitola První Prapor, Medal Of Honor Druhé Vzduchu Mz 2010
Náramky Opravy Vojenské Odznaky
Venkovní personality PVC materiálu, broušení pískem nižší hladká rukojeť, dobré měkkost. To není snadné deformaci, lze použít čistou vodu na máchání, ceduli s kouzelnou holí, může držet jakýkoliv dno s magic stick taška, kabelka, peněženka, oblečení, čepice a tak dále kolokace se používá
popis : kapitola světelný PVC medal of honor MOH2010 druhý náramky, od 1. prapor leteckého pluku
materiál : PVC lepidlo řemeslo, vodotěsný a na jedno použití
[size] : 8 * 5 cm v průměru
Barva : náhodný poslat , pokud je to nutné Poznámky
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.
3) Pokud můžete 't pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.
Položky bude loď brzy, když obdržel ověřit platební. Nejsme odpovědni za jakékoliv nesprávné nebo nedoručitelné adresy. Zkontrolujte prosím, s vaším celní před nákupem. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. obvykle budeme loď všechny objednávky jako dárek a vyhlásit, aby se minimalizovalo kupující dovozní daň. To obvykle trvá asi 4 až 8 pracovních dnů expresní a 15-50 pracovních dnů Čína Letecky na loď do vaší země. PS : Pokud zboží bude odesláno doporučeně leteckou poštou, to trvá 7-30 pracovních dnů (1-3 týdny), pro dodání v závislosti na vaší lokalitě. Většina zboží bude dodáno do 2 týdnů, zatímco některé mohou trvat až 6 týdnů, to je normální.- Pokud chcete, aby se dostal na produkty rychle, vyberte si Prosím způsob zásilky od DHL, UPS, FEDEX nebo EMS.
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

R

Produkty v kategorii