.

.

Desinger Jednoduché Krajkové Svatební Šaty na Zakázku Levné Svatební Šaty Vestido De Noiva Vintage Pod 100

Desinger Jednoduché Krajkové Svatební Šaty na Zakázku Levné Svatební Šaty Vestido De Noiva Vintage Pod 100

Kč 745.00
Kč 898.00
-17 %
Částka


[xlmodel]-[custom]-[44021] Popis
Vážený zákazníku, přečtěte si prosím níže uvedené poznámky pečlivě před provedením objednávky
1. Šaty jsou z bílé (rýže bílé), není to čistě bílá.
2. Normálně, Velikost 2-14 je na skladě, můžeme poslat do 3 dnů. Velikost 14 W-28 W je č. inventární, to bude potřebovat 5-7 dnů poslat ven.
3.Šaty je délka velikost 2-14 je stejný, to je 140 CM, suitbable pro výšku 160-170 CM.
[xlmodel]-[foto]-[0000] Produktové Fotografie
[xlmodel]-[custom]-[11487] Přečtěte si Mě
Přečtěte si prosím níže slov velmi opatrný před vaší objednávce. U, kontaktujte nás svobodně, pokud máte jakoukoli otázku o níže politiky.
My jen loď do vaší potvrdil adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, než nákup.
Většina objednávky budou odeslány do 3-5 pracovních dnů po potvrzení platby.
"Doprava zdarma", položka bude zaslán prostřednictvím "China Post" Nebo "e Packet" registrované letecké pošty, položky mohou být kontrolovány a sledovány on-line.
Evropské a Americké státy, doprava obvykle trvá 7 až 21 pracovních dnů. Většina zboží bude dodáno do 2 týdnů , když tam bude zpoždění pro něco, co nemůžeme ovlivnit (např. špatné počasí). Ostatní země a regiony obvykle trvá 30-60 dní. Pokud se to stane, stačí kontaktovat náš zákaznický servis, jsme vám pomůže zkontrolovat a vyřešit jakýkoli problém.
Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.
PS : prodejci metoda se změní, když nákladní změn.
Klikněte na část v červeném kruhu, mohl si vybrat zemi a způsob dopravy.
!!! Budeme odmítnout vrácení peněz, pokud u nepomohou odbavení celní. Přečtěte si tedy prosím opatrní politika CLEARANCE níže. Díky.
O Daně
Naše svatební šaty ceny jsou formuláře 30 budeme deklarovat šaty jako dárek a hodnota je 20 na 150Doufám, že je může u zabránilo daně. Ale různé země mají různé standardy, prosím, zkuste se naučit své countys politiky o celních koupit zboží ze zámoří.A prosím, pomozte odbavení, je-li třeba, díky. Jako Aliexpress politiky, clearance je kupující povinnost. Uvidíme u dohodnou-li koupit naše zboží. Díky.
O kvalitě
Máme mnoho svatebních šatů, jejichž cena je kolem 30 To je velmi levné ceny a doprava zdarma do mnoha zemí. Šaty obecně hmotnost 1kg, nákladní doprava není levná. A tyto šaty je všechny ručně vyráběné. Takže pokud myslíte, že u těchto levné ceny, u zvyklý zklamat, na ty svatební šaty. Pokud chcete u nádherné,porcelánové svatební šaty, prosím, vyberte svatební šaty, které cena za 50 Díky.
O dobu zpracování
Jsme továrna, jsme si vyrábět pro mnoho zákazníků, slibujeme, že budeme dodávat zboží do 3-5 dasy poté, co jsme si platbu. Pokud ur velikost je na míru, šaty vám bude dodáno do 5-7 dnů. Prosím, nežádej mě o dodání zboží, velmi brzy. obvykle 3-5 dní. Prosím, pochopit, díky.
O vrácení a spor
1. Jako nad slovy, budeme dělat plnou náhradu za u, pokud zboží není doručení po shiped ven do 60 dnů ( Brazílie je 90 dní), takže prosím dont otevřít spor afer shiped ven 1-40 dní. Věnujte, prosím, pozornost zboží, kontaktujte nás dříve, než otevřít spor, budeme v našich silách vyřešit problém.
2. Pro vlastní velikost, budeme nepřijímáme náhrady.
O barvách
Někteří zákazníci se zeptat, jestli bílá je čistě bílá, jsme vždy těžké odpovědět, šaty je, možná není čistě bílý nebo bílý sníh, to je druh bílé, které blízko k ivory, ale ne ze slonoviny. Takže prosím, vědět, že před nákupem.
Jsme hluboce doufám, že jste spokojeni se svým nákupem od nás.
Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu.
Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti. Pokud nejste spokojeni, prosím, neváhejte a dejte nám vědět, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás.Díky za vaši podporu!
[xlmodel]-[produkty]-[44022] Hot Prodej

R

Produkty v kategorii