.

.

USB DMX DMX 512 DMX řadič Fázi osvětlení controller support Daslight Lightjockey Sunlite Suite a tak dále

USB DMX DMX 512 DMX řadič Fázi osvětlení controller support Daslight Lightjockey Sunlite Suite a tak dále

Kč 2100.00
Částka


HD512 Box je nový USB-DMX512 , to je nový box má jeden port 512 kanály výstup, SD slot, může práce v režimu offline bez PC. Lze kombinovat 4ks HD512 box spolupracovat v 2048 kanálů.
Auto ovladač jako myš a klávesnici, zatlačte na vašem PC, pak může být použit. může podporovat všemi systémem windows , patří XP, Win7, Win8, Win8.1, Win10 .. x32 nebo x64 systém.
Může podporovat všechny tento software :
Art Net(Všechny mají Artnet out software)
Avolite Pearl2004
Avolite D4
Avolite Titan(Cracked)
LEDPlay
Cuelux Pro
DVC3
Daslight4
ADJ my DMX2
DMXCreator
Eclipse DMX
ATD nomad Eos PC
grand MA1 on PC
grand MA2 on PC
babička dot2
Lightjockey
Martin MPC
Lumi Desk
Show Xpress
Sunlite Suite2
Sweet Light
Tekmand(Čína MA2)
Visual DMX
Free Styler
DMXControl
PCDimmer
Magic Q
Master Peace
Abuelites
LEDMatrix
Přehlednost(víme, není to crack)
Madrix(jsme nepraská)
SDK Source code
....
FAQ (Otázky a Odpovědi)
Q0 : Co systém může podporovat?
A0 : HD512 Box je automatické ovladač jako myš a klávesnici, zatlačte na vašem PC, pak můžete použít. může podporovat všemi systémem windows, patří XP, Win7, Win8, Win8.1, Win10 .. x32 nebo x64 systém.
Q1 : Jak vidět HD512 režimy?
A1 : HD512 má 2 režimy, USB Výstupní režim a SD režimu offline :
USB Výstupní režim :
Zelené světlo znamená moc, a to Vždy, pokud mají výstup dat, červené světlo bliká, ovládání pomocí DMX software.
SD režim offline :
1 : Zelené světlo bliká na 1 Hz a červené světlo bliká velmi rychle, znamená offline je ok.
2 : Zelené světlo bliká na 3 hz a červené světlo VYPNOUT nebo zapnout, znamená mít SD kartu, ale ne DMX soubory na SD kartu.
Q2 : Jak se přepnout na režim softwaru a offline režimu?
A2 : Když vložíte SD kartu do HD512 box SD slot, re-power on, HD512 se automaticky přepne do režimu offline, Když slot pro SD kartu bez SD karty, výchozí režim je USB PC software s ovládacím režimu.
Q3 : Jak poznat, pokud HD512 dongle je dobrý nebo špatný?
A3 : run DVD "Test Demo", tlačí 1~16 fader, aby zjistili, zda HD512 červená led je flash nebo ne, pokud ano, pak je dobré. nebo můžete stisknout tlačítko "Check HD512", když ukazují "HD512 box je v pořádku!", pak je dobré, když má možnost ukázat "nelze najít HD512 Box!", možná je kabel usb připojte není dobře. Test Demo lze také ovládat osvětlení, jehož adresa je 1, můžete zkontrolovat, kolik kanálů osvětlení.
Q4 : Test Demo může správně identifikovat HD512 control box, ale jiné, dmx software nelze použít, jaký problém?
A4 : Pokud chcete použít jiné ovládací software musí běžet naše odpovídající pluginy, například : chcete použít grand MA2 on PC, Jen je třeba spustit naše For MA2 plugin a nezavírejte tento plugin pak můžete nechat grand MA2 on PC ovládat svítidlo s HD512 Box. Vezměte prosím na vědomí : všechny DMX control software verze musí být stejná jako náš plugin pak může být použit. Když některé dmx ovládání aktualizace softwaru, budeme aktualizovat náš plugin odpovídající tento software, můžete spustit naše Auto Update.exe aktualizovat a získat nové verzi plugin. Prosím, sledujte tento Auto Update protokolu.
Q5 : Když HD512 ovládání osvětlení, v průběhu času to není možné ovládat osvětlení, musíte znovu připojit usb, aby i nadále, v čem je problém?
A5 : je třeba přidat DMX512 izolační zesilovač plus HD512 výstup , HD512 pouze 1000 V izolace, pokud je vyšší než 1000 V, pak HD512 nemůže fungovat.
nebo zkontrolujte kabel usb, možná to usb kabel, žádný štít, ne-li štít, prosím, vyměňte tento usb kabel, USB musí mít štít vrstvy.
Q6 : Push HD512 box s PC USB, ale nemůžu nainstalovat ovladač, proč?
A6 : HD512 Box je automatické ovladač jako myš, nemusíte instalovat žádné ovladače, můžete spustit naše DVD root DIR je Test Demo na toto políčko zaškrtněte, pokud není toto políčko zaškrtněte, prosím, vyměňte dobrý usb kabel. každý HD512 box z naší továrny, budeme testovat, po absolvování testu, pak lze z naší továrny, ale usb kabel je dodáván ostatní továrny, jsme netestovali usb kabel, takže pokud váš počítač nemůže najít naše HD512 box, kabel usb možná mají chyby, prosím, změnit jiné usb kabel.
Q7 : je vložena SD karta ,ale je zelená, červená, je PC-USB status, nelze inicializovat v režimu offline funkce, kde je problém?
A7 : SD karta není vložena no, protože SD slot má mnoho stop, všechny musí být zapojené dobře, pokud jedna noha je špatné to nemůže být inicializována, znovu vložte SD kartu a restartovat napájení znovu.
Q8 : Vložit SD kartu, zelený záblesk, rychle(3 hz), ale červené bez blesku, v čem je problém.
A8 : Show je ve stavu offline, ale ne dmx soubor na sd kartu, zkopírujte prosím dmx soubory na sd kartu adresář.
Q9 : CHYBA D1, V2, F3 chyba při spuštění plug-in software, jak to je?
A9 : nesnažte se změnit náš software, i když je byte, ne ladit náš software, a nelze spustit ve virtuálním stroji. Pokud tyto nejsou, zkontrolujte, zda anti-virus software zabití, vypnout anti-virus software, nebo přidat na bílou listinu anti-virus software uvnitř, protože naše aplikace plug-in pro mnoho virů, jako technologie, je snadné být anti-virus software zabití. Prosím, dát dolů, náš software není

R

Produkty v kategorii