.

.

fancytrader kreslený zvíře plyšové slon křeslo plyšová hračka baby pohovka podlaha sedáku dárek k narozeninám

fancytrader kreslený zvíře plyšové slon křeslo plyšová hračka baby pohovka podlaha sedáku dárek k narozeninám

Kč 1345.00
Kč 1640.00
-18 %
Částka


Upozornění pro všechny zákazníky ze Spojeného Království, Španělska, Portugalska a některých dalších zemí, které mají přísné celní orgány : Celní mohou účtovat celní náklady, budeme deklarovat zboží jako kolem 40 nebo 20 GBP, a jako Narozeninový dárek nebo vzorek, aby se zabránilo nebo snížení celních nákladů, i když nemůžeme zaručit, že vám nebude účtovat poplatky za cla, náklady, kéž byste to pochopili. Plz kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky.
POZNÁMKY : cena je pouze za jeden kus, tam jsou 15models k dispozici,prosím, na vědomí.
Dobrý Dárek, Dekorace pro Děti a milence .
Fancytrader kreslený zvíře plyšové slon křeslo plyšová hračka baby pohovka podlaha sedáku dárek k narozeninám
Doprava Zdarma!! Přijmout Pokles Lodní Dopravy
NÁKUP POKYNY :
Motto : přál bych si, aby komunikovat se všemi zákazníky, vaše spokojenost bude zaručena! Přál bych si, můžete potvrdit objednávku, když obdržíte produkt. ( přihlásit aliexpress.com pak se přihlaste na aliexpress účet a pak potvrďte objednávku). Pokud můžete zanechat mi nějakou pozitivní zpětnou vazbu, budu vděčný. Já vám dám nějakou slevu na další objednávku. Pokud máte nějaké otázky o produktech, Místo toho, aby přímo opustit negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme chtít, můžete, kontaktujte mě první, děkuji.
Platby : Alipay preferovaný. Západní Unie přijat.
Dveře na Dveře Doprava :
Všechny výrobky objednané budou odeslány v časovém období uvedeném v zavedení produktu, jakmile platba je vymazána. Budeme vás kontaktovat, pokud tam je nějaká výjimka. EMS je naše výchozí přepravní volba. Pokud často trvá 5 až 15 dnů, závisí na
Záruka & Pojištění :
Kupující je odpovědný za dodatečné daňové, celní poplatky a Cla pro dovoz (pokud existuje). Pojištění je volitelné. Nejsme zodpovědní za balíček ztracené nebo poškozené při porodu, pokud nejsou pojištěny.
Návrat Politiky
1. Pokud je něco v nepořádku s produktem, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů. Produkt exchange oznámeno po 3 dnech nemusí být ctí pro výměnu.
2. Výrobek MUSÍ být vrácen v původním prezentace balíčku. A výrobek může být vrácen pouze, pokud to je přirozené rozbité a nikdy nebyl použit, Prosím, zahrnout do vráceného balíčku vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, a důvod pro návrat.
3. Kupující by měl být odpovědný za VŠECHNY Vrátit náklady na dopravu.
Ohlasy Politiky
Vážíme si vaše pozitivní ohlasy a budeme neprodleně učinily totéž; pokud nejste spokojeni s naší službou, prosím, kontaktujte nás nejprve jednat, než si dát Neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Díky za pochopení.
Zákaznický Servis :
Prosím, kontaktujte nás kdykoliv, když budete mít otázky nebo problémy, na naše produkty. Váš dotaz se bude odpověděl do 24 hodin.
Jaké platební metody mohu použít?
V současné době můžete platit pomocí Moneybookers, Visa, Master Card a bankovní převod. Můžete také platit vybrat debetní karty včetně Maestro, Solo, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B a Euro6000. Více platebních možností bude k dispozici na Ali Express v budoucnosti.
Escrow služby na Ali Express je poháněn Alipay.com, vedoucí třetí-party on-line platební platforma od Alibaba Group. Podmíněná umožňuje bezpečně platit online bez vystavení vaší kreditní kartě. Můžete také sledovat doručení vaší objednávky a platby je pouze propuštěn na dodavatele po potvrzení jste ' jsem dostal rozkaz. Escrow je rychlé, bezpečné a snadné použití!
Pro Kupující :
Platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení, že jste obdrželi objednávku.
Sledovat dodávky pomocí unikátní sledovací číslo na přepravní stránkách společnosti.
Pro Dodavatele :
Escrow ověřuje kreditní karty, podrobnosti o každé transakci.
Escrow pouze se vás zeptá, aby loď objednávky poté, co jsme potvrdili obdržení platby.
Bezpečné platby s Veri Sign šifrování
Ali Express Úschovy využívá špičkové Veri Sign šifrování, aby vám nejvíce bezpečné on-line transakce :
Na Vašem Počítači
Vždy, když se zaregistrujete, nebo se přihlásit na naše stránky, musíme ověřit, že váš Internetový prohlížeč je spuštěn Secure Sockets Layer 3.0 (SSL) nebo vyšší.
V Tranzitu
Informace jsou chráněny Veri Sign SSL s šifrovací klíč o délce 128 bitů (nejvyšší úroveň komerčně dostupné).
Escrow Server
Pro další ochranu vaší kreditní karty a bankovní informace, nikdy jsme se přímo připojit náš firewall-chráněné servery na Internetu.
Platba je pouze propuštěn po potvrzení dodání
Když uděláte platby Escrow, vaše peníze jsou uloženy a pevně držel. Peníze je pouze propuštěn na dodavatele po potvrzení objednávky byl přijat v uspokojivém stavu.
Plné sledování na všechny dodávky
Můžete sledovat své objednávky v jakékoliv fázi dodávky pomocí unikátní sledovací číslo od přepravní společnosti je webové stránky. V současné době podporujeme následující vedoucí přepravních společností : DHL, UPS, EMS, TNT, Fed Ex, SF Express, China Post a Hongkong Post.
Řešení Sporů
Pokud zboží, které bylo dodáno na vás, není to, co jste si objednal, nebo v případě, že dodávka nedorazila 30 dnů poté, co dodavatel potvrdil dodávku, prosím, kontaktujte dodavatele okamžitě. Můžete také podat Žádost o Vrácení platby .
Pokud není dosaženo dohody, prosím předložit Zprostředkování Žádosti a poskytnout příslušné důkazy. Ali Express bude kontaktovat obě strany a zprostředkovat na základě poskytnutých důkazů. Všechna rozhodnutí učiněná Ali Express jsou konečné.
Kupující objednává zboží a platí

R

Produkty v kategorii