.

.

1924 Brazílie 2000 Reis Stříbrné Pozlacené MINCE

1924 Brazílie 2000 Reis Stříbrné Pozlacené MINCE

Kč 36.00
Kč 60.00
-40 %
Částka

Lodní doprava DŮLEŽITÁ Poznámka : Vhodné pro zboží s nízkou hodnotou a nízká hmotnost (pouze pod 5 U. S. dolarů, aby mohl být použit "Čína Poštovní obyčejný sáček +" dodávka)
vítejte vist, aby moje mince obchod
dostanete skutečné mince, stejně jako obrázky,pokud budete potřebovat více další fotky .prosím, kontaktujte mě s zdarma.
způsob dopravy radí :
moje mince loď na celém světě
1,pokud si objednáte peníze, je méně než $5 usd。prosím, vyberte China Post Obyčejné Malé Paket Plus .to je doprava zdarma.ale dodací lhůta je třeba asi 60 až 70 dnů .
2, Čína regisrter příspěvek je paušální způsob dopravy.doba dodání je třeba o40-50 dní. poplatky jsou nižší
3, Epacket není loď pro všechny země .doba dodání je rychlé .vždy je třeba about15-20 dní.a poplatků, je také levné.to bude zobrazovat tento opition, když si vyberete způsob dopravy, pokud jste země není platná používat epacket.
4, DHL,UPS, TNT, EMS je vhodné pro všechny země.dodání je rychlé, jen je třeba asi 7-10 dní po tom, co mě poslali balíček .poplatky je vypočítána systémem na základě hmotnosti balíku a svou adresu.
pokud jste si balíček v běžné dodací lhůtě .prosím, pošlete zprávu na mě dřív, než si chci otevřít spor .chtěl bych vyřešit všechny otázky s laskavě
děkuji

R

Produkty v kategorii