.

.

Roztomilý Jelen Železa Skvrny Na Oblečení Tisk Na T-Košile Nový Design Oblečení a Dekorace v Pračce Nálepka Opravy 24x17cm

Roztomilý Jelen Železa Skvrny Na Oblečení Tisk Na T-Košile Nový Design Oblečení a Dekorace v Pračce Nálepka Opravy

Kč 34.00
Kč 39.80
-15 %
Částka

Vítejte na opravy domů Roztomilý Jelen Železa Skvrny Na Oblečení Tisk Na T-Košile Nový Design Oblečení a Dekorace v Pračce Nálepka Opravy 24x17cm Nákup Tipy : 1,Aby více než $6, zašleme sledovací číslo(s výjimkou Vzdálené země); 2,Balení obsahuje : 1 ks PET patch(pokud budete potřebovat drobné dárky,kontaktujte nás); 3,Jsme velmi očekávat, že se podělit o své DIY úspěch ,vítejte na show to ve vaší zpětné vazby; 4,Máme vlastní továrnu, podporovat Všechny druhy Custom Made,donot neváhejte a spolupracujte s námi.
Pro Domácnost, Žehličky, NÁSTROJ : 1,Žehlicí Pad 2,Elektrické žehličky( ne parní žehlička) 3,Separater Papíru Takto : 1,žehlicí Podložka na platformě. 2,Dlážděná oblečení ve Žehlicí pad. 3,vzor Se na pozici, kterou chcete vložit. 4,Vypněte páru, temperrature na 130-150 stupňů. 5,10-15 sekund porazit. 6,Po vychladnutí ,odtrhnout menbrance . 7,Pokud není, Žehlicí neporušené, opakujte krok 5. 8,gratulujeme, vzory dokončení.

R

Produkty v kategorii