.

.

Velkoobchodní a maloobchodní 5pc 18mm Černý knoflík Kytaru trubice potenciometr cap LP Hlasitost Tónu audio části zesilovače doprava zdarma

Velkoobchodní a maloobchodní 5pc 18mm Černý knoflík Kytaru trubice potenciometr cap LP Hlasitost Tónu audio části zesilovače

Kč 181.00
Kč 292.60
-38 %
Částka


Množství : 5pc
Stav : Zbrusu Nový
Barva : Černá
Rozměr : Průměr 18mm x Výška 19mm
Vhodné pro 6mm průměr hřídele
Balíček zahrnuje :
1x 5pc 18mm Černý knoflík Kytaru trubice potenciometr cap LP Hlasitost Tónu části audio amp
Stojíme za každý výrobek prodáváme. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, budeme rádi, aby výměnu nebo vrácení peněz výrobku, cena, méně S&H do 30 dnů od nákupu.
Pro jakoukoli výměnu nebo vrácení peněz, potřebujeme originální doklad nebo záznam o nákup v našem systému, a výrobek musí být v původním stavu, včetně krabice, UPC čárový kód, balení a veškeré příslušenství.
Prosím, aby do 10 pracovních dní pro výnosy, které mají být zpracovány.
Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.
1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

R

Produkty v kategorii